Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Інформаційно-обчислювальний центр

Вимоги до подання інформації на сайт БДПУ

  1. Вся інформація, що підлягає розміщенню на сайті університету, повинна бути узгоджена з проректором з науково-педагогічної роботи Ліпич Вікторією Миколаївною.
  2. Інформацію для розміщення на сайті bdpu.org необхідно надсилати з корпоративної пошти університету на електрону адресу: sait@bdpu.org
  3. Підготовка матеріалу до публікації на сайті здійснюється авторами. Підготовлені та узгоджені матеріали надсилати на електрону пошту у вигляді вкладених файлів:

• в полі Тема вказується назва підрозділу (відділ, факультет, кафедра). Якщо інформація підлягає терміновій публікації, вкажіть це на початку назви теми великими літерами, наприклад: “ТЕРМІНОВО. Кафедра соціальних коммунікацій“;

• в самому листі обов’язково необхідно вказати шлях до сторінки, на якій має бути розміщенна інформація. Наприклад: “http://bdpu.org/main/faculties/ffsk/structure-ffsk/kaf-soc-kom/” або “Університет – Факультети – Факультет філології та соціальних комунікацій – Структура факультету – Кафедра соціальних комунікацій”

• лист повинен містити сам текст матеріалу, або побажання щодо його публікації (розміщення матеріалу) на сайті;

• файли для передачі (текст в форматі .doc, .docx, .txt, .pdf), якщо їх розмір перевищує 5Мб, архівуються (формат RAR або .zip). Візуальні матеріали подаються в форматах .gif, .jpg, .png.

Системний адміністратор: admin@bdpu.org
Начальник ІОЦ: ivc@bdpu.org
Адміністратор сайту: sait@bdpu.org