Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Єфімова Анастасія Ігорівна

старший викладач кафедри фізичного виховання

Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

Освіта:

У 2012 році закінчила з відзнакою факультет фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Фізичне виховання» та отримала кваліфікацію: викладача фізичної культури, організатора спортивно-масової роботи.

У 2013 році закінчила магістратуру Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університету розвитку людини “Україна” і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію магістра з фізичної реабілітації, викладача вищого навчального закладу.

Трудова діяльність:

З 2010 року працювала лаборантом кафедри теорії та методики фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету.

З 2016 по 2018 роки працювала на посаді викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання.

У 2018-2019 роках працювала вихователем у дошкільному навчальному закладі № 27 «Сонечко».

З 2019 року і по теперішній час працює на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання.

Загальний стаж педагогічної діяльності: 5 років.

Коло наукових інтересів:

Дослідження проблем впровадження новітніх фітнес технологій в процес фізичного виховання студентської молоді з метою формування здорового способу життя.

Протягом навчання працювала над науковими темами: «Порівняльний аналіз стану постави юних спортсменок 9-10 років відділень баскетбол та художня гімнастика» та «Формування та корекція порушень постави у студентів нетрадиційними системами оздоровлення».

Підвищення кваліфікації:

У 2017 році підвищувала кваліфікацію на кафедрі теорії та методики фізичної культури та спорту Запорізького національного університету (Наказ № 765-к від 13.11.2017 р.)

Нагороди:

нагороджена грамотою ректора БДПУ.