Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Старинська Олена Віталіївна

Наукометрика

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Старинська Олена Віталіївна

09.09.1971 р., м. Бердянськ Запорізької обл.

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ, м. Бердянськ.

У 1992 р. закінчила з відзнакою Бердянський державний педагогічний інститут ім. П. Д. Осипенко за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання».

В 2008 р. захистила дисертацію у спеціалізованій вченій раді Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України зі спеціальності 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія». В 2011 році отримала вчене звання доцента кафедри психології. У 2018 р. закінчила Бердянський державний педагогічний університет та здобула професійну кваліфікацію вчитель-логопед, спеціальний психолог.

З 2018-2019 рр. навчалась у докторантурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова зі спеціальності 053 Психологія (19.00.08 – спеціальна психологія). Тема дисертаційного дослідження: «Психолого-педагогічні засади формування соціального інтелекту осіб з порушеннями розумового розвитку».

Стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти IV рівня акредитації – 23 роки.

Трудова діяльність: від асистента кафедри педагогіки та психології до доцента кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.

Сфери наукових інтересів: психологічний супровід процесу професійної підготовки майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів; психологія навчальної діяльності дітей дошкільного віку.

Авторка 34 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі монографій (1 – одноосібна та 2 колективні), навчально-методичного посібника для вчителів початкової школи, методичних рекомендацій «Атласу інтелектуально-ініціативного розвитку першокласника» та статей в провідних фахових журналах України.

Є сертифікованим тренером, психологом-консультантом та арт-терапевтом.

Учасниця численних Міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференцій, конгресів, освітніх форумів і семінарів. У складі творчого колективу взяла участь у підготовці проекту «Науково-методичний та організаційний супровід запровадження інновацій у систему освіти регіону» який був представлений на VІ Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті  –  2014» та виборов медаль І ступеня. В рамках VІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» провела семінар «Науково-методична підтримка закладів освіти: інноваційний зміст та форми» (м. Київ, 2015 р.).

Нагороджена грамотами та подяками: Бердянського педагогічного університету; Управління  освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Міністерства освіти та науки України. За високий професіоналізм у проведенні тренінгових навчань та вагомий особистий внесок у розвиток проекту «Соціальні тренінги» нагороджена у 2011 р. грамотою президента групи компаній «Територія бізнесу». У 2016 р. нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».