Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Переможці олімпіад зі спортивного програмування

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Учасники і переможці олімпіад зі спортивного програмування 2017 – 2019 роки, кафедра КТУНІ, науковий керівник Лаврик В.В.

2019 р.

13-та міжнародна олімпіада з програмування на Кубок академіка Іллі Несторовича Векуа

Вперше виступила команда від БДПУ в повністю міжнародній математичній складній олімпіаді по програмуванню з англійською мовою без обмеження віку, яка звичайно проводиться для учасників після закінчення участі в ACM ICPC.

Командний тур, 97 команд:

BSPU_RuntimeExeption, неповний склад, 80 місце

1. Буркут Марк
      2. Паценталюк Валерій

Індивідуальний тур, 124 учасників:

Міжнародна олімпіада з спортивного програмування ACM ICPC, 1 етап, Запоріжжя, ЗНТУ, 15-17 квітня 2019 р.

Вперше виступили 3 команди від БДПУ,  вийшли у 2-й тур, зайняли 2-ге командне місце і 1-ше місце серед педуніверситетів Запорізької області.

BSPU_Code_junkies, 2 місце серед 45 команд Запорізької області, 8 місце серед 123 команд півдня України

3. Бова, Ігорь.

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальних дисциплін “Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України, 2 етап, Харків, 16-18 квітня 2019 р., національний аерокосмічний університет ім. Жуковського (ХАІ).

1. Паценталюк Валерий, 20 місце серед 63.
      2. Буркут Марк, 23 місце.

Всеукраїнська студентська олімпіада з спеціальностей “Інформатика”, 2й етап, Харків, національний  технічний університет “Харківський політехнічний інститут” (ХПІ), 24-25 квітня 2019 р.

1. Заволока Євген, 3 місце серед 57.
      2. Меснянкін Володимир, 20 місце.

Бронзовий призер індивідуальної першості України з програмування Євген Заволока

22.05.2019 р.

2018 р.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), 1 етап, Запоріжжя, ЗНТУ, прийняли участь дві команди БДПУ.

BSPU_Code_junkies, 1 місце по Запорізькій області, 11 місце по півдню України

BSPU_RuntimeExeption 14, 40 місця

2. Саліонов Андрій
    3. Картащев Пилип

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), 2 етап, Миколаїв, прийняли участь дві команди БДПУ.

BSPU_Code_junkies 61 місце в загально українському рейтингу

BSPU_RuntimeExeption 104 місце

Фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (відбіркової олімпіади командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), Одеса, в якому прийняли участь дві команди БДПУ.

BSPU_Code_junkies, загальне 14 місце в фіналі, 2 місце серед ЗВО, 2 загальне місце серед педуніверситетів, 1 місце серед педуніверситетів фінала

1. Заволока Евгений
    2. Венецкий Дмитрий
    3. Меснянкин Владимир

BSPU_RuntimeExeption, загальне 44 місце в фіналі, 32 місце серед ЗВО, 5 загальне місце серед педуніверситетів, 4 місце серед педуніверситетів фінала

3. Захаров Валерий

2017 р.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), 1 тур, Запоріжжя, ЗНТУ, прийняли участь дві команди БДПУ. http://web.znu.edu.ua/acm/1742.eng.html

BSPU_Code_junkies, 8 місце по Запорізькій області, 20 місце з 135 команд півдня України