Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Лиходєєва Ганна Володимирівна

доцент кафедри математики та методики навчання математики

кандидат педагогічних наук

Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

nEpR9ZsAAAAJ&h

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

У 1995 році закінчила навчання на математичному факультеті Донецького державного університету за спеціальністю «Математика» і отримала кваліфікацію «Математик. Викладач».

Працювала 10 років учителем математики у загальноосвітній школі № 11 міста Бердянська. З 1999 року працює в Бердянському державному педагогічному університеті, пройшовши шлях від асистента до доцента кафедри математики та методики навчання математики.

У червні 2009 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.03 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова міста Києва захистила дисертацію «Формування навчально-дослідницьких умінь учнів у процесі навчання елементів стохастики» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (математика). Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, академік АПН України, заслужений діяч науки і техніки України Жалдак Мирослав Іванович.

У листопаді 2011 року Г. В. Лиходєєвій присвоєне вчене звання доцента кафедри математики та методики викладання математики.

Нагороджена почесними грамотами Бердянського державного педагогічного університету, грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Науково-педагогічна діяльність

За період роботи у Бердянському державному педагогічному університеті викладала як навчальні дисципліни професійно-практичної складової навчальних планів (Математичний аналіз, Комплексний аналіз, Диференціальні рівняння, Диференціальні та інтегральні рівняння, Теорія ймовірностей, Математична статистика з елементами теорії випадкових процесів, Теорія ймовірностей з елементами математичної статистики, Основи математики) так і навчальні дисципліни вільного вибору: Вибрані питання функціональних рівнянь, Якісна теорія диференціальних рівнянь, Використання методів математичної статистики в педагогічних дослідженнях, Елементи стохастики, Елементи стохастики з використанням ЕОМ, Застосування комп’ютерних технологій у навчанні математики, Комп’ютерний практикум з математики, Комп’ютерний практикум з математичної статистики.

У 2016-2017 навчальному році викладає такі навчальні дисципліни:

Основи математики, Диференціальні рівняння, Комплексний аналіз, Математична статистика з елементами теорії випадкових процесів, Якісна теорія диференціальних рівнянь.

Наукові інтереси

Реалізація стохастичної змістової лінії в системі середньої та вищої педагогічної освіти; організація навчально-дослідницької діяльності школярів і студентів; особливості фахової підготовки майбутніх учителів математики при вивченні навчальних дисциплін математичного циклу.

Email: av_lichodeeva@bdpu.org.ua