Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Мацюк Василь Васильович

доцент кафедри математики та методики навчання математики

кандидат педагогічних наук

Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

Мацюк В. В. у 1997 році закінчив з відзнакою фізико-математичний факультет Бердянського державного педагогічного інституту імені П.Д. Осипенко і отримав кваліфікацію “вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки”.
З 1997 по 1999 рр. – асистент кафедри математики БДПУ, з 1999 року – старший викладач кафедри математики.

У 2013 році на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.051.02 (Херсонський державний університет, місто Херсон) Мацюк В.В. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних на тему: «Рівнева система контролю результатів навчання алгебри у вищому педагогічному навчальному закладі» зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (математика).

Науково-педагогічна діяльність

У різні роки викладав та викладає такі дисципліни: Лінійна алгебра, Алгебра і теорія чисел, Дискретна математика, Числові системи, Комп’ютерний практикум з математики.

Наукові інтереси

Особливості навчання алгебраїчних дисциплін у педагогічних університетах, методичні аспекти організації контролю навчальних досягнень студентів з математичних дисциплін.