Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Онуфрієнко Ольга Григорівна

доцент кафедри математики та методики навчання математики

кандидат технічних наук

Наукометрика

ORCID iD

0000000155081969

Google Scholar

Researcher iD

F61812019

Scopus iD

ResearchGate iD

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

Онуфрієнко Ольга Григорівна у 1993 році закінчила механіко-математичний факультет Харківського державного університету імені В.Н. Каразіна, спеціальність «Математика» і отримала кваліфікацію спеціаліста «Математик. Викладач математики». Трудову діяльність розпочала з посади асистента кафедри математики та методики викладання математики (1993р.), займала посади старшого викладача кафедри математики та методики викладання математики, доцента кафедри математичного моделювання та обчислювальної математики. У 2010 році переведена на посаду доцента кафедри математики та методики викладання математики. З 2006 року по 2012 рік працювала завідувачем кафедри математики та методики викладання математики. Має стаж педагогічної діяльності у вищому навчальному закладі 22 роки.

У 2005 році захистила кандидатську дисертацію з теми «Дослідження нелінійних коливань ортотропних пластин складної форми за допомогою методу R-функцій» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 01.02.04 — механіка деформовного твердого тіла, має більше 50 публікацій, бере участь у Міжнародних і Всеукраїнських наукових конференціях.  У вересні 2012 року отримує вчене звання доцента кафедри математики та методики викладання математики.

У різні роки викладала та викладає дисципліни: математичний аналіз, функціональний аналіз, варіаційне числення та методи оптимізації, теорія міри та інтеграла, проблеми класичного аналізу, математичне моделювання; здійснює керівництво випускними кваліфікаційними роботами спеціалістів і магістрів, приймає участь у виконанні комплексної кафедральної теми 0116U008837 «Теоретичні та методичні аспекти впровадження інноваційних технологій у процес навчання математики в системах середньої загальної та педагогічної вищої освіти».

Впродовж науково-педагогічної роботи в університеті підготувала кількох переможців всеукраїнських і міжнародних студентських математичних олімпіад.

Наукові інтереси

Прикладна спрямованість навчання математичних дисциплін у системах середньої і вищої освіти; практична реалізація основ математичного моделювання у прикладних задачах.