Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Шерстньова Ірина Володимирівна

доцент кафедри математики та методики навчання математики

кандидат педагогічних наук

Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

У 1987 році Шерстньова Ірина Володимирівна закінчила повний курс навчання у Миколаївському кораблебудівному інституті ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю „Суднобудування і судноремонт” і отримала кваліфікацію інженера-кораблебудівника.

Згідно з призначенням до 1991 року працювала технологом на Волгоградському кораблебудівному заводі, потім заступником головного технолога на Бердянському заводі «Прилив».

З липня 1991 року по грудень 2000 року працювала старшим лаборантом та за сумісництвом асистентом кафедри математики, методики викладання математики та інформатики Бердянського державного педагогічного інституту ім. П. Д. Осипенко. З грудня 2000 року призначена на посаду старшого викладача кафедри математики, методики викладання математики

У 2008 році закінчила повний курс магістратури Бердянського державного педагогічного університету (м. Бердянськ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Математика” та отримала кваліфікацію викладача математики.

З 2000 по 2005 рік навчалась в аспірантурі Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (математика).

21 грудня 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Загальний стаж педагогічної роботи у вищому навчальному закладі освіти 25 років, має подяки і грамоти Управління освіти Запорізької облдержадміністрації та Бердянського державного педагогічного університету.

Науково-педагогічна діяльність

Протягом роботи у Бердянському державному педагогічному університеті викладала такі  дисципліни: «Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична  статистика», «Математичне програмування», «Математичний аналіз», «Аналітична геометрія»,  «Формування бізнес-моделі підприємства», «Економіко-математичне моделювання», «Основи фінансової математики», «Математичне моделювання в задачах страхування», «Технології профільного навчання математики», «Охорона праці в галузі освіти», «Інформаційні технології в навчанні».

У 2016-2017 навчальному році викладає такі навчальні дисципліни: «Вища математика», «Аналітична геометрія», «Теорія ймовірностей», «Основи математичного моделювання».

Наукові інтереси

Математичні складові управління та адміністрування.