Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Вагіна Наталя Степанівна

завідувач кафедри математики та методики навчання математики

кандидат педагогічних наук, доцент

Наукометрика

ORCID iD

0000000181476622

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

F61802019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

Закінчила Барнаульський державний педагогічний інститут зі спеціальності «Математика», працювала в навчальних закладах України і зарубіжжя. Пройшла шлях від рядового вчителя до директора загальноосвітньої школи. В Бердянському державному педагогічному університеті на постійній основі працює з 2001 року. Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (математика), має вчене звання доцента кафедри математики та методики викладання математики. За час роботи в університеті підготувала кількох переможців і призерів всеукраїнських і міжнародних конкурсів наукових студентських робіт і олімпіад. Відмінник освіти України. Відзначена Грамотами Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України, нагрудними знаками «Василь Сухомлинський» і «Петро Могила».

Науково-педагогічна діяльність

У різні роки викладала та викладає дисципліни: математика, вища математика, теорія ймовірностей, математичні методи в психології, методика навчання математики, сучасна світова практика математичної освіти; здійснює керівництво випускними кваліфікаційними роботами спеціалістів і магістрів, комплексною кафедральною темою 0116U008837 «Теоретичні та методичні аспекти впровадження інноваційних технологій у процес навчання математики в системах середньої загальної та педагогічної вищої освіти».

Наукові інтереси

Інновації в математичній освіті; прикладна спрямованість навчання математичних дисциплін у системах середньої і вищої освіти.