Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Павленко Юлія Сергіївна

викладач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дициплін

Наукометрика

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

Павленко Юлія Сергіївна народилася 10 січня 1990 р. у м. Бердянськ.  У 2006 р. вступила до Бердянського державного педагогічного університету. У 2010 році отримала диплом бакалавра за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію вчителя хореографії. У 2011 році отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія» та здобула кваліфікацію вчителя хореографії, вчителя етики та естетики, вихователя дошкільного навчального закладу. Своє навчання у БДПУ поєднувала з роботою у танцювальних колективах. У 2009 р. почала працювати в колективі спортивного бального танцю “Мрія” на базі будинку культури «Нафтохімик», у 2010 р. – керівником дитячого колективу. У 2012 р. і до сьогодення є тренером та керівником першого сальса клубу “Corazon” у м. Бердянськ.

У 2016 році взяла участь у 8-мигодинному майстер-класі з напрямку соціального танцю “Кізомба”. Упродовж 2017-2018 років була учасником фестивалів “Odessa Boom” (м.Одеса), “AfroLatin Touch” (м. Запоріжжя), у рамках яких проводила  майстер-клас “Salsa casino з двома партнерками”.

З 2019 року працює на посаді викладача кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету. Бере участь у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях ( м. Полтава, м. Умань),  відвідує майстер-класи провідних хореографів.

 

ГРАМОТА

  1. Грамота за сумлінну працю на освітянській ниві, особистий внесок у розвиток творчих здібностей дітей і молоді та з нагоди 20-річчя спеціальності «Хореографія» (міський голова В.П.Чепурний, 2019 р.)