Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Качерова Ольга Георгіївна

Наукометрика

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Народилася 23 грудня 1985 р. у м. Бердянську Запорізької області.

З 2003 р. по 2008 р. навчалася на факультеті початкової освіти та практичної психології Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Початкове навчання. Образотворче мистецтво».

З 2010 по 2013 р. навчалася в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті дошкільної освіти та отримала кваліфікацію вихователя та психолога.

З 2008 по 2017 роки працювала вихователем в ДНЗ № 39 та ДНЗ №33 м. Бердянська.

Качерова Ольга Георгіївна працює в Бердянському державному педагогічному університеті з квітня 2019 року на кафедрі початкової освіти на посаді старшого викладача.

Ольга Георгіївна викладає такі дисципліни: «Живопис», «Академічний живопис», «Інноваційний потенціал мистецької освітньої галузі в початковій школі», «Сучасні технології навчання мистецької освітньої галузі в початковій школі»

Нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та з нагоди Дня працівників освіти (2017 р.).

За час роботи вихователем співпрацювали з телеканалом ТРК «ЮГ». Була ведучою програми «Усе шкереберть: дитячі новини» проводила майстер класи з декоративно прикладного мистецтва.