Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Новини

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На старт, увага, руш!

Щорічна наукова конференція в Катовіце (Польща)

Хто прагне досконалості, на його боці і творчість

Простір твоїх можливостей

Вітаємо з новим навчальним роком!

Іноземні гості з Вищої технічної школи в Катовіце (Польща)

Прогнозування соціально-економічних процесів

Зустріч з польськими партнерами БДПУ

Солдатам Великдень – розвеселимо!

Вчені БДПУ – в царині світової економіки і політики

Запрошуємо на тиждень економіки!

Перший день «Еconomy week» на ГЕФ

Другий день  «Еconomy week» на ГЕФ

Підприємці – серед нас 

Четвертий день «Еconomy week»

П’ятий день тижня Економіки«Еconomy week»


Гра “Світ громад

У березня 2019 року Яна Глазова, Наталя Криворучко, студенти економісти та фінансисти 4 курсу гуманітарно-економічного факультету Бердянського педагогічного університету разом навчилися розуміти місцеві фінанси граючи у “Світ громад”.

Гра, як зазвичай, принесла багато сюрпризів і відкриттів, починаючи від вибору ролей учасниками і закінчуючи розподілом грошей умовної “громади” У студентів було дуже високе бажання громаду розвивати, досягати поставлених цілей у грі.


В підприємці я піду, нехай мене навчать!

Добігає кінця Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».

Він був насичений різноманітними заходами профорієнтаційної спрямованості. Кожного дня фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості відвідували декілька заходів у навчальних закладах міста та району.

Глазова Яна Василівна- кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Бердянського державного педагогічного університету була запрошена центром зайнятості для проведення уроку з бізнес планування у закладі загальної середньої освіти № 11 та Гімназії № 1 13 та 15 березня поточного року.

Співпраця між центром зайнятості та університетом триває вже понад двадцять років.

Серед питань анкетування, яке проходило у грудні 2018 року було наступне: «Оволодівши обраною професією, де б Ви хотіли працювати?»  42% опитаних респондентів зазначили, що після набуття професії хотіли би мати власний бізнес.

Підприємництво , підприємницька діяльність – самостійна , ініціативна, систематична , на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

З цього визначення підприємницької діяльності розпочинались уроки. Далі йшла мова про наступний етап, самий важливий та необхідний для ведення підприємницької діяльності, складання бізнес – плану. Цьому питанню на заходах була присвячена головна частина.

Глазова Яна Василівна під час своєї розповіді використовувала яскраву презентацію, в якій відображалась структура бізнес – плану. Учні не були пасивними слухачами. Вони жваво обговорювали  рекомендації зі складання бізнес – плану.

Як приклад, було наведено бізнес – проект з виготовлення та реалізації солодкої вати. Доволі актуальний приклад підприємницької діяльності для курортного міста.Молодь, яка планує займатися підприємницькою діяльністю отримала методичні поради для початку діяльності.

А головне вони почули, що справжнім підприємцем може стати тільки цілеспрямована людина, яка має професію . Тобто, перш ніж розпочинати власний бізнес, треба визначитися професійно, отримати професію, набути досвід і починати діяти.


“Млинці радості”не забути!

Не потони в морі інформації

Профорієнтаційна робота на гуманітарно-економічному факультеті триває…

Презентація результатів дослідження на Міжнародній конференції в Словаччині

Тепле слово – від колег

Вітаємо ювіляра

Якщо цікавитись наукою…

Розвиток міжнародного співробітництва БДПУ з польським вишем

Цінність відкритої лекції

Наші на Міжнародному форумі економістів у Бердянську

Обговорили проблеми забезпечення якості життя