Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Стейкхолдери

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

27 лютого 2020 року пройшов семінар з начальником відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконкому Бердянської міської ради Комаровою Інною Валентинівною на тему «Місцеве самоврядування та інвестиційні процеси».
Було розглянуто питання наповнення місцевих бюджетів, зокрема шляхом залучення інвестицій. Проаналізовано закордонний досвід та вказані недоліки участі державних органів в інвестиційних процесах України. Зазначено, що визначальною умовою активної інвестиційної діяльності є ступінь інвестиційної привабливості та соціальноекономічного розвитку регіонуДоведено, що наділення регіонів більшою самостійністю та збільшення їх повноважень вимагають від органів місцевого самоврядування більшої відповідальності в сфері реалізації інвестиційних програм. Інна Валентинівна підсумувала, що необхідно бути зацікавленим у розвитку інвестиційних процесів на місцевому рівні, та  запропонувала творчим та небайдужим студентам досліджувати питання інвестиційних процесів з подальшим їх працевлаштуванням для роботи на благо місцевої громади.
По завершенні семінару, інформація з якого виявилась дуже корисною для наших студентів, Інні Валентинівні, як представнику роботодавців від Бердянської міської ради, було запропоновано прийняти участь у двосторонній зустрічі з викладачами кафедри економіки, підприємництва та фінансів з питань обговорення проекту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування». Серед представників кафедри обговорення проекту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» здійснювали д.е.н., професор Захарченко П.В. – завідувач кафедри економіки, підприємництва та фінансів, к.е.н., доцент Гриценко М.П., к.е.н., доцент Костенко Г.П.
Наприкінці такої зустрічі були запрошені здобувачі вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» для обговорення нагальних питань щодо подальшого розвитку спеціальності.
Зустріч Комарової І.В. як представника роботодавців від Бердянської міської ради, викладачів кафедри економіки, підприємництва та фінансів, а також здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» дала плідні результати при створенні проекту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» з урахуванням інтересів й пропозицій усіх сторін.

27.02.2020 року відбулася зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На зустрічі були присутні: начальник відділу Запоріжжяелектрозбуд м. Бердянська Віталій Криворучко, заступник директора фірми «Дека» м. Бердянськ Віктор Руснак, представники малого бізнесу м.Бердянськ Анастасія та Олег Караджови, представники Міського та районого центру зайнятості Галина Копилова та Анастасія Макарова. Представники кафедри надали інформацію щодо здійснення освітнього процесу для здобувачів вищої освіти за зазначеною ОПП. Стейкхолдери, у свою чергу, висловили свої побажання й пропозиції та окреслили власне бачення майбутнього фахівця у сфері підприємництва, торгівля та біржової діяльності. Співпраця бізнесу, державної служби зайнятості дозволить здійснити підготовку висококваліфікованих фахівців, орієнтованих на сучасні потреби ринку.

25 лютого 2020 року відбулась зустріч робочої групи з випускниками спеціальності з питань обговорення проекту освітньої програми “Фінанси, банківська справа та страхування”.
На засіданні робочої групи були присутні викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ, а саме гарант ОП – к.е.н., доц. Гриценко М.П., зав. кафедри, д.е.н., проф. Захарченко П.В., к.е.н., доц. Костенко Г.П., к.е.н., доц. Кіркова Н.П., к.е.н., доц. Жваненко С.А. та випускники БДПУ, зокрема: директор з питань фінаносо-економічного планування та бюджетування ТОВ “Азовська кабельна компанія” Гогунська О.А., кредитний консультант Укрсиббанк (м. Бердянськ) Васильєва І.В., аспірант кафедри економіки, підприємництва та фінансів Мухін В.С..
Викладачі кафедри були раді зустріти колишніх студентів, які продовжили свій трудовий шлях за отриманою спеціальністю.  При обговоренні проекту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування», гості кафедри вносили власні пропозиції щодо організації освітнього процесу з урахуванням викликів сьогодення.
По закінченню засідання викладачі кафедри та випускники з радістю згадували часи сумісного перебування в стінах університету.
Ця зустріч виявилася не тільки корисною, але й приємною.

25 лютого 2020 року відбулась зустріч з фахівцем-практиком з питань організації фінансового планування та бюджетування на виробничому підприємстві, Гогунською Оленою Андріївною. Олена Андріївна є директором з питань фінансово-економічного планування та бюджетування ТОВ “Азовська кабельна компанія”. Гостя розповіла про особливості своєї роботи, про важливість фінансового планування та бюджетування. Вона наголосила, що ці процеси суттєво підвищують ефективність управління фінансами підприємства, попереджаючи про нераціональне використання фінансових ресурсів як на стадії планування, так і на стадії контролю за їх використанням.
Щиро дякуємо за можливість поспілкуватися з професіоналом своєї справи!

Плідна праця робочої групи з моніторингу ОП «Фінанси, банківська справа та страхування»
14 лютого 2020 року  відбулося зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та можливості внесення змін.
На зустрічі  були присутні викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ, а саме гарант ОП – к.е.н., доц. Гриценко М.П., зав. кафедри, д.е.н., проф. Захарченко П.В., к.е.н., доц. Костенко Г.П. та роботодавці, зокрема: начальник відділення м. Бердянська АТ «МетаБанк» Юрченко О.А., заступник керуючого ТВБВ №10007/0339 АТ «ОщадБанк» Кірюшенкова Т.Б., заступник генерального директора з економіки ТОВ «Азовська кабельна компанія» Савушкін Д.І. Викладачі кафедри надали інформацію щодо здійснення освітнього процесу для здобувачів вищої освіти за зазначеною ОП. Роботодавці, у свою чергу, висловили свої побажання й пропозиції та окреслили власне бачення майбутнього фахівця у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Така плідна співпраця дозволить здійснити підготовку висококваліфікованих фахівців, орієнтованих на сучасні потреби ринку.
Наприкінці засідання були запрошені студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» для обговорення сучасних тенденцій у формуванні компетентностей майбутнього фахівця, важливості практичної підготовки в освітньому процесі та можливості подальшого працевлаштування.
Проведена зустріч виявилася корисною для усіх її учасників!

 

14 лютого 2020 року заступником генерального директора з економіки ТОВ «Азовська кабельна компанія» Савушкіним Д.І. був проведений семінар на тему «Вплив фінансових результатів на розвиток компанії».
Значення приватного підприємництва та його вплив на соціально-економічні перетворення важко переоцінити. Перш за все, це додаткові надходження до державного бюджету, нові робочі місця, розширення виробництва товарів і послуг як промислового, так і побутового призначення, запровадження ноу-хау та інших досягнень науково-технічного прогресу і, нарешті, – підвищення добробуту населення.
Як відомо, головною метою функціонування будь-якого сучасного господарюючого суб’єкта є отримання позитивного фінансового результату та утримання компанії на плаву, а тому інформація семінару була дуже корисною для наших студентів.
Дякуємо за час, витрачений з користю!


 

13 лютого 2020 року відбулася зустріч студентів з професіоналом-практиком – головним бухгалтером Бердянського прикордонного загону Сливченком Євгеном Олександровичем. Він розповів про особливості функціонування фінансового відділу у бюджетній установі, поділився власним досвідом роботи та звернувся до студентів з пропозицією проходження практики. Почути  виступ людини, яка на власному житті відчула плюси та мінуси роботи в бюджетній установі, виявилося корисним для майбутніх фінансистів. А пропозиція надати практичну допомогу від досвідченої людини завжди заслуговує на повагу.
Дуже вдячні за цікаву  і корисну зустріч!


 

13 вересня 2019 року кафедрою економіки, підприємництва та фінансів у стінах Бердянського державного педагогічного університету була організована зустріч з начальником відділення АТ «МетаБанк» м. Бердянськ Юрченко О.А.
Олена Анатоліївна надала багато корисної інформації щодо питань просування банківських продуктів у сучасних умовах. Сьогодні надзвичайно актуальним є питання розробки новітніх маркетингових заходів просування банківських продуктів, оскільки докризові засади маркетингової діяльності вже не актуальні і не знаходять реального відображення у ситуації, що склалася. Сьогодення вимагає використання маркетингу в Інтернеті, як способу, який дозволяє забезпечити більш тісну та ефективну співпрацю клієнта з банком, а також розширює можливості просування власних продуктів.
Наприкінці зустрічі гостя поділилася власним баченням стратегії щодо просування банківських продуктів у сучасних реаліях, відповіла на всі питання зацікавлених студентів та запропонувала тісне співробітництво з її організацією.
Дякуємо, що знайшли час для зустрічі!


 

У рамках реалізації проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

У рамках реалізації проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» були проведені засідання фокус-груп, спрямовані на розроблення заходів з розвитку Північного Приазов’я  та Східної України У засіданні брали участь представники Бердянської міської ради, бізнесових структур міста, інших суб’єктів підприємництва, ЗВО, зокрема НПП кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ. Завдяки цьому були визначені сучасні тенденції розвитку Північного Приазов’я  та актуалізації освітніх програм, на основі яких має здійснюватися формування фахівців із високим рівнем професійної підготовленості, зокрема у галузі підприємництва, торгівля та біржової діяльності. Враховуючи результати засідання та інші сприяючі чинники в ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зроблено акцент на підготовці.