Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Гранти

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

 

 

Назва програми/гранту Місце проведення Академічний напрям Дедлайн Електронне посилання
1.  Стипендії на навчання на рівні аспірантури. Розмір стипендії 1000 євро в рік. Metropolitan University (Угорщина, Будапешт). Різні напрями 30.11.2020 https://cutt.ly/7oCrdcS
2. Розпочато прийом заявок на участь у науковому форумі “Революція Гідності: на шляху до історії” Україна Історія 15.09.2020 https://cutt.ly/boCuDUj

 

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP:

“ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ЗВО”

Отримай грант для талановитих студентів загальним обсягом у 18 000 грн (вісімнадцять тисяч гривень).

Хто може взяти участь?

Будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.

Що необхідно зробити?

Написати дослідження на тему інтернет-реклами.

Який дедлайн? 

10 серпня 2021 року.

Деталі про грант: 

https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

 

 

Освітній проект “Кращі – з Укртелекомом”

Тривалість: 7 тижнів

Старт: Жовтень 2020

Формат: Дистанційний

Освітній проект “Кращі – з Укртелекомом” – це навчання з бізнес-тренерами компанії, зустрічі з експертами та ТОП-менеджерами, досвід роботи в команді над проектом та ще багато цікавого.

А головне, після завершення проекту, найкращі студенти отримають можливість пройти оплачуване стажування від 1 до 6 місяців в Укртелеком.

 

 

Ресурси для вивчення англійської мови

 1. https://entelechy.com.ua/
  На цьому сайті доступні цікаві тексти в оригіналі з озвученням і миттєвим українським перекладом з додатковими нотатками, граматика з тестами, матеріали для вдосконалення вимови і збагачення словникового запасу, а також багато корисних порад і найкращих ресурсів для самостійного навчання.

 

 1. https://www.bbc.co.uk/learningenglish
  Всеохоплюючий сайт, де ви знайдете безліч корисних матеріалів, зручно поділених за рівнями і тематикою. Основна увага приділяється збагаченню словникового запасу за рахунок новин і цікавих подкастів про все на світі. Також тут є багато граматичних уроків і матеріалів для роботи над вимовою.

 

 1. https://breakingnewsenglish.com/
  Чудовий сайт, де навчальним матеріалом є новини. Тут доступно більше 2 000 безкоштовних уроків, розділених за рівнями. До кожного уроку, крім тексту і аудіо, доступно багато інтерактивних вправ, флешкартки зі словами і цікаві ігри для вивчення лексики. Крім цього, є чудова функція диктанту, де треба вписати почуте речення, щоб вдосконалити письмові навички.

 

 1. https://www.engvid.com/
  Багато цікавих відео-уроків, поділених за тематикою і мовними аспектами, зокрема граматичні, лексичні, для вдосконалення вимови, а також корисні поради для вивчення англійської самостійно і для підготовки до міжнародних екзаменів.

 

 1. https://learningenglish.voanews.com/
  Дуже цікавий американський сайт з різноманітними матеріалами. Зокрема, тут багато цікавих текстів про США і новин, а також граматичних і лексичних нотаток. Все підібрано за рівнями і темами. Є також один відео-курс, який допоможе опанувати базову англійську лексику.

За матеріалом

https://cutt.ly/goCpSXr

 

Дайджест можливостей (07.09.2020):

 

 

Назва програми/гранту/вебінару Коли? Електронне посилання
1. Вебінар «Цифрові технології у навчальному процесі» 14 вересня 2020 р. о 17:00 – 18:00  https://cutt.ly/1fmAN8U
2. Серія онлайн-майстер-класів «Digital Bridge 2.0» щосуботи о 11:00 – 14:30 https://cutt.ly/QfmA9Pq
3. European Research and Innovation Days 22-24 вересня 2020 https://cutt.ly/kfmA3Zg
4. Вебінари щодо можливостей використання ресурсів платформи Web of Science 8-11 вересня 2020 https://cutt.ly/nfmA4jf
5. Вебінар «Три секретні техніки Microsoft Office» 11 вересня 17:00 – 18:00 https://cutt.ly/KfmSftf
6. Вебінар «Яким буде навчання у 2020-21: нова норма чи суворий карантин?» 9 вересня о 13:00 – 14:30 https://cutt.ly/UfmSxyv
7. Форум молодих науковців та дослідників Science and Study 17 вересня о 10:00 – 18 вересня о 16:00  https://cutt.ly/7fmSmuM
8. Цікава онлайн-освіта із Minecraft

8 вересня о 15:00 – 16:30

https://cutt.ly/CfmSEDP