Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Principles of prevention and counteraction to corruption

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Антикорупційні заходи

 

ЗУ “Про запобігання корупції”

План роботи

План заходів

Положення

Антикорупцiйна програма

Наказ антикорупцiйна програма

Наказ про затвердження комісії з корупційних ризиків

Положення про комісію корупційні ризики

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та протидії корупції в БДПУ

 


ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПРАЦІВНИКАМИ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 

Бердянський державний педагогічний університет в межах повноважень через уповноваженого з антикорупційної діяльності відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» забезпечує можливість подати повідомлення про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Телефон анонімної “гарячої лінії”: (06153) 3-49-62, korupciya@bdpu.org.ua – уповноважений з антикорупційної діяльності Бердянського державного педагогічного університету Кальченко Ігор Анатолійович.

Якщо Вам стали відомі можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, вчинених працівниками Бердянського державного педагогічного університету, Ви можете повідомити про них на вищезазначену електронну адресу або телефоном за вищезазначеним номером.

 

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

  • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада в Бердянському державному педагогічному університеті;
  • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції», яка може бути перевірена;
  • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

 

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через електронну пошту уповноваженого з антикорупційної діяльності, направляються з підписом у сканованому вигляді.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 08.00 год до 17.00 год., п’ятниця: з 08.30 год. до 16.00 год. з щоденною перервою з 12.00 год. до 12.48 год.

 

Зразок повідомлення про корупцію.

 

Повідомити про корупційне правопорушення (сайт національного агентство з питань запобігання корупції).