Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Крутій Катерина Леонідівна

Наукометрика

15.12.1960 р.н.,

смт Октябрське  Красногвардійського р-ну, нині – АР Крим.

Випускниця Бердянського державного педагогічного інституту ім. П. Д. Осипенко (1986 р.), доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Академії менеджменту в освіті та культурі (м. Москва), Петровської Академії науки та культури (м. Санкт-Петербург), головний редактор науково-практичного журналу «Дошкільне виховання».

З 1993 р. працює в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. З 1996 р. виконувала обов’язки заступника директора, а з 2007 р. – проректора з наукової роботи. Водночас, з 2000 р. – завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти цього закладу.

З 2015 р. – професор кафедри педагогіки та методики початкової і дошкільної освіти Інституту педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка.

Коло наукових інтересів: дошкільна, початкова та корекційна освіта, онтолінгвістика, логопедія, дефектологія, методика навчання української мови, менеджмент освіти, методика професійної освіти, психологія.

Професор Крутій К. Л. – авторка понад 350 наукових статей, методичних посібників із грифом МОН України, хрестоматій, словників-довідників, програм, методичних рекомендацій, монографій із проблем дошкільної освіти.