Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Анастасова Наталя Миколаївна

старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії

Грамоти ректора за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти (2015 р.) та за вагомий особистий внесок у справу розвитку науки й освіти, активну громадську діяльність та високий професіоналізм (2018 р.)
Наукометрика

Google Scholar

LVC3KDkAAAAJ

Researcher iD

E-4199-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

Біографія

У 2007 році закінчила соціально-педагогічний факультет Бердянського державного педагогічного університету й одержала диплом з відзнакою зі спеціальності «Дефектологія. Логопедія. Дошкільне виховання».

У 2008 році закінчила магістратуру соціально-педагогічного факультету БДПУ і отримала диплом з відзнакою зі спеціальності 8.01010501 Корекційна освіта (за нозологіями).

З 2014 року – аспірантка Національного педагогічного університетуімені М. П. Драгоманова (спеціальність 13.00.03 – корекційна педагогіка). Тема дисертаційної роботи: «Особливості соціально-емоційного розвитку дітей з тяжкими порушеннями артикуляційного апарату» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Валентина Володимирівна Тарасун).

 

Трудова діяльність:

З 2007 р. по 2010 р. працювала методистом у методичному кабінеті при соціально-педагогічному факультеті БДПУ.

З 2012 р. по 2015 р. – асистент кафедри прикладної психології та логопедії.

З 2015 р. – старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії.

З 2017 р. – керівник Логопедичного навчального консультативного пункту для батьків та дітей з особливими освітніми потребами при кафедрі прикладної психології та логопедії.

 

Сфера наукових інтересів:

Професійна компетентність вчителя-логопеда; соціально-емоційний розвиток дітей з тяжкими порушеннями мовлення.

 

Підвищення викладацької майстерності:

Учасниця Міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференцій, конгресів, освітніх форумів і фестивалів, зокрема: IV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» (м. Суми, 2017 р.), Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в спеціальній освіті» (м. Київ, 2017 р.), Міжнародної інтернет-конференції «Наука у контексті сучасних глобалізацій них процесів» (м. Дніпро, 2018), науково-методичного семінару «Освіта для всіх: інклюзивний підхід» (м. Бердянськ, 2018 р.), ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна наука: теорія та практика» (Польща, м. Катовице, 2018 р.), Міжнародній науковій конференції «Science and Society» (Канада, м. Гамільтон, 2019 р.), Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Умань, 2019 р.).

Брала участь у курсах підвищення кваліфікації педагогів СЗО м. Бердянська та району «Інклюзія в освіті».

Член ГО «Українська асоціація корекційних педагогів».

 

Нагороди:

Грамоти ректора за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти (2015 р.) та за вагомий особистий внесок у справу розвитку науки й освіти, активну громадську діяльність та високий професіоналізм (2018 р.).

Авторка 24 наукових статей.

 

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності «Спеціальна освіта» та педагогічна деонтологія»;
  • Логоритміка та ігри в логопедичній роботі;
  • Організація та планування логопедичної роботи;
  • Методика розвитку дрібної моторики дітей з особливими потребами.
  • Психолінгвістика.

 

Адреса електронної пошти: anastasova_natalya@ukr.net