Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Донченко Ольга Сергіївна

старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії

кандидат психологічних наук

Подяка міського голови за сумлінну працю на освітянській ниві, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня працівників освіти (2015)
Грамота ректора БДПУ за найкращу студентську наукову доповідь (18 квітня 2012 рік)
Грамота за високі показники у навчанні, наполегливість в оволодінні професією (2011 рік)
Подяка за активну участь у студентській науковій конференції (секція «Дошкільна освіта») (директор ІСПКО, 2008 та 2009 роки)
Наукометрика
Google Scholar

AW5JgQAAAAJ&hl

Researcher iD

E-6995-2019

Scopus iD
ResearchGate iD

Біографія

У 2012 р. з відзнакою закінчила магістратуру Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Дошкільна освіта».

У 2013 році навчалась у центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Бердянського державного педагогічного університету, де отримала диплом спеціаліста про перепідготовку за спеціальністю «Практична психологія».

У 2017 році закінчила аспірантуру Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія. У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Розвиток професійної креативності майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти засобами арттерапії» (науковий керівник: канд. психол. наук, доцент О. В. Старинська).

Трудова діяльність:

У 2011-2012 рр. працювала практичним психологом ЗДО № 41 м. Бердянська;

З 2012 р. працює на посаді асистента кафедри прикладної психології та логопедії.

У 2018 переведена на посаду старшого викладача кафедри прикладної психології та логопедії.

З 2018 р. – заступник декана факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти з навчальної роботи (заочна форма навчання).

Сфера наукових інтересів: розвиток професійної креативності вихователів дошкільних навчальних закладів; арттерапевтичні методи в роботі з дітьми. 

Підвищення професійної кваліфікації: пройшла навчання на тренінгусемінарі за темою «Корекція психосоматичних проявів засобами арт-терапії» (2014 рік); сертифікований арт-терапевт (з 2013 по 2016 рік проходила повний курс навчання з напрямку «Арттерапія» за програмою підготовки «Арттерапія в роботі психолога з дітьми та дорослими»); брала участь в циклі тренінгів «Казкотерапія та казкоаналіз» (2015 рік); пройшла навчання в рамках тренінгу «Heart: зцілення та навчання за допомогою мистецтва» (2015 рік); пройшла навчання на тренінгусемінарі за темою «Психологія жіночого емоційного благополуччя» (2015 рік).

Нагороди: подяка за активну участь у студентській науковій конференції (секція «Дошкільна освіта») (директор ІСПКО, 2008 та 2009 рр.); грамота за високі показники у навчанні, наполегливість в оволодінні професією (2011 р.); грамота ректора БДПУ за найкращу студентську наукову доповідь (18 квітня 2012 р.); подяка міського голови за сумлінну працю на освітянській ниві, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня працівників освіти (2015 р.); подяка за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність (БДПУ, Рада молодих вчених, 2017 р.).

Викладає дисципліни:

  • Психологія
  • Психологія соціальної роботи
  • Професійна креативність педагогів в закладі дошкільної освіти
  • Психологічне здоров’я дитини в умовах закладів дошкільної освіти
  • Дитяча практична психологія
  • Психологія професійного спілкування

Адреса електронної пошти: olhadonchenko0@gmail.com