Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Линдіна Євгенія Юріївна

доцент кафедри прикладної психології та логопедії

кандидат педагогічних наук

Наукометрика
Google Scholar

EaZNEicAAAAJ

Researcher iD

E-2063-2019

Scopus iD
ResearchGate iD

Біографія

У 2009 р. з відзнакою закінчила Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію логопеда, вихователя дитячого садка.

У 2010 р. з відзнакою закінчила магістратуру Бердянського державного педагогічного університету, здобувши кваліфікацію логопеда, викладача логопедії.

У 2015 р. закінчила навчання в цільовій аспірантурі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

28 грудня 2016 р. захистила кандидатську дисертацію «Внесок науково-педагогічної спадщини Є. Ф. Соботович у розвиток вітчизняної логопедії» у спеціалізованій вченій раді Д 26.053.1 Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова зі спеціальності 13.00.03 – корекційна педагогіка. Науковий керівник – к. пед. н., ст. н. сп., доцент кафедри логопедії факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова В. В. Тищенко.

28 лютого 2017 р. здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук на підставі рішення Атестаційної колегії.

У 2017 р. здобула кваліфікацію практичний психолог закінчивши Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Практичний психолог».

Трудова діяльність:

З 2006 – 2009 рр. працювала вихователем ДНЗ № 34 м. Бердянськ (у періоди відпустки основних працівників).

З 2009 р. працювала на посаді асистента кафедри логопедії Бердянського державного педагогічного університету.

З 2012 р. працює на посаді старшого викладача кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету.

З 2018 р. працює на посаді доцента кафедри прикладної психології та логопедії.

Сфера наукових інтересів: історико-педагогічні аспекти розвитку спеціальної освіти; риторика та культура мовлення; логопедична діагностика та корекція мовленнєвого розвитку дітей раннього та дошкільного віку.

Авторка 1 одноосібної та 1 колективної монографії, 35 наукових статей та упорядник підручника.

Підвищення професійного рівня:

Член ГО «Українська асоціація корекційних педагогів».

Навчання у «Школі ораторської майстерності Болсунова Олега Ігоровича» на тренінгу «Ораторська майстерність» базовий курс, посвідчення № 05158 від 17.04.2016 м. Київ.

Навчання протягом жовтня-грудня 2017 р. у м. Києві (Українська асоціація корекційних педагогів) за програмою тренінгу «Сенсорна інтеграція дитини з мовленнєвими порушеннями» з отриманням практичних умінь, сертифікат 738/12/2017.

Науково-педагогічне стажування у період з 27.11.2017 р. по 01.12.2017 р. в Люблінському науково-технологічному парку та Університеті Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Республіка Польша) на тему: «Освіта в галузі педагогіки та психології: перспективні напрями наукових досліджень» за фахом «Педагогічні та психологічні науки».

Нагороди:

 • Грамота – за активну участь у міжнародній діяльності (Ректор БДПУ В. В. Крижко, 2010р.);
 • Почесна грамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за сумлінну працю, особистий внесок у розбудову вітчизняної освіти та з нагоди Дня працівників освіти (Наказ Департаменту від 25.07.2016 р. № 0529);
 • Подяка ректора Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за ґрунтовну підготовку студентів до ІІ етапу ХІІ Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності «Корекційна освіта» за нозологіями (2016 р.);
 • Грамота ректора БДПУ за захист кандидатської дисертації (2017 р.);
 • Почесна грамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, упровадження в освітній процес досягнень науки, техніки, передового педагогічного досвіду (Наказ Департаменту від 12.05.2017 р. № 0384).

Викладає дисципліни:

 • Логопедія
 • Технології логопедичного обстеження
 • Логопедична робота з дітьми раннього віку
 • Організація та планування логопедичної роботи
 • Спеціальні (альтернативні) засоби спілкування в корекційній педагогіці
 • Риторика, культура мовлення колекційного педагога

Адреса електронної пошти: evgeniyalyndina.bgpu@gmail.com