Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Синиця Аліна Олександрівна

старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії

Стипендія Запорізької обласної державної адміністрації за високі досягнення у навчанні та активну наукову діяльність (2011 р.).
Грамота за найкращу наукову доповідь на ІX Всеукраїнській олімпіаді (з міжнародною участю) зі спеціальності «Корекційна освіта (за нозологіями)» (2013 р.).
Почесна грамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2016 р.).
Наукометрика

Google Scholar

AMD79ooAAAAAXY

Researcher iD

synytsa-alina

Scopus iD

ResearchGate iD

Alina_Sinica

Біографія

У 2008 р. з відзнакою закінчила Запорізький педагогічний коледж за спеціальністю «Дошкільне виховання» спеціалізація «Вихователь логопедичних груп» та здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп.

У 2012 р. з відзнакою закінчила Бердянський державний педагогічний університет та здобула кваліфікацію бакалавра, дефектолога, вихователя дітей з порушеннями мовлення.

У 2013 р. з відзнакою закінчила Бердянський державний педагогічний університет та здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Корекційна освіта» та здобула кваліфікацію логопеда.

У 2014 р. з відзнакою закінчила магістратуру зазначеного вище вузу за спеціальністю «Корекційна освіта» та здобула кваліфікацію «Логопед. Викладач корекційної педагогіки».

З 2015 р. зарахована до аспіранти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова без відриву від виробництва зі спеціальності 13.00.03 – корекційна педагогіка. Тема дисертаційного дослідження: «Логопедичний супровід дитини раннього віку з церебральним паралічем» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор С.Ю.Конопляста).

 

Трудова діяльність:

З 2011 р. – вчитель-логопед ПНВК «Капітошка» (м. Бердянськ).

2013 – 2016 рр. – асистент кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.

З 2016 р. – старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.

 

Сфера наукових інтересів:

Логопедичний супровід дітей з церебральним паралічем, корекція мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку.

 

Підвищення викладацької майстерності:

 

За час роботи в університеті брала участь у конференціях різного рівня, зокрема: Міжнародній конференції «Психологія та педагогіка у ХХІ столітті: перспективні та пріоритетні напрямки досліджень» (м. Київ, 2015 р.), V Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції з міжнародною участю «Педагогіка здоров’я» (м. Харків, 2015 р.), Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективні напрямки розвитку сучасних педагогічних і психологічних наук» (м. Харків, 2015 р.), ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інклюзивна освіта: теорія, методика, практика» (м. Умань, 2016 р.), ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Спеціальна освіта: супровід без обмежень» (м. Кам’янець-Подільськ, 2019 р.), ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи в освіті дітей із особливими потребами» (м. Бердянськ, 2019 р.).

У 2015 р. підвищувала кваліфікаційну категорію вчителя-логопеда. За результатами атестаційної комісії присвоєно кваліфікацію «Спеціаліст другої категорії».

Підвищувала кваліфікацію за авторською методикою проф. О. Архіпової «Інноваційні корекційні логопедичні технології» з тем: Нейродіагностика та нейростимуляція сенсомоторного та інтелектуального базису мовлення (2018 р.) та «Адаптивне фізичне виховання дітей з проблемами рухового розвитку та мозочкова стимуляція в ранньому віці» (2018 р.).

Член ГО «Українська асоціація корекційних педагогів».

 

Нагороди:

Стипендія Запорізької обласної державної адміністрації за високі досягнення у навчанні та активну наукову діяльність (2011 р.).

Грамота за найкращу наукову доповідь на ІX Всеукраїнській олімпіаді (з міжнародною участю) зі спеціальності «Корекційна освіта (за нозологіями)» (2013 р.).

Почесна грамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2016 р.).

 

Авторка 1 колективної монографії, 16 наукових статей.

 

Викладає дисципліни:

  • Логопедія
  • Основи дефектології та логопедії