Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Наука

Обмін досвідом викладачів кафедри відбувається завдяки співпраці з науковцями вищих закладів освіти, зокрема, Запорізьким національним університетом, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Маріупольським гуманітарним університетом.

Викладачі кафедри впроваджують новітні педагогічні технології в освітній процес, постійно підвищують науково-методичний рівень викладання, систематично публікують наукові статті у вітчизняних і закордонних виданнях, щорічно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, працюють над розробкою методичних матеріалів з дисциплін кафедри.

Керівництво студентською науковою роботою є однією з невід’ємних складових діяльності кафедри. Студентські статті з іноземної філології та методики викладання іноземних мов друкуються в наукових збірниках БДПУ та інших ВЗО.

Кафедрою постійно організовуються міжнародні науково-практичні конференції, де співорганізаторами є закордонні та вітчизняні вищі заклади освіти.