Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Комісаренко Катерина Юріївна

старший лаборант

кандидат філологічних наук

Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

Народилася 10 вересня у с. Єлизаветівка Приморського району Запорізької області. У 2006 році закінчила з відзнакою Інститут філології Бердянського державного педагогічного університету і отримала кваліфікацію «Спеціаліст, вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури, перекладач (українсько-російський)». У 2007 році закінчила з відзнакою магістратуру при Інституті філології БДПУ за спеціальністю 8.010103 «Педагогіка і методика середньої освіти. Російська мова і література». З травня 2006 року по жовтень 2007 року – секретар-друкарка відділення української та зарубіжної філології Інституту філології БДПУ; з листопада 2007 року до грудня 2008 року – асистент кафедри філологічних дисциплін для неспеціальних факультетів Інституту філології БДПУ; з грудня 2008 року до червня 2009 року, а також з вересня 2009 року до червня 2010 року працювала за сумісництвом на посаді асистента кафедри філологічних дисциплін для неспеціальних факультетів Інституту філології БДПУ; з березня 2015 року по червень 2015 року – старший викладач кафедри української літератури та компаративістики Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ; з червня 2015 і до теперішнього часу – старший лаборант кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін.

Навчалася в аспірантурі Інституту  філології та соціальних комунікацій  БДПУ за спеціальністю 10.01.05 – порівняльне  літературознавство, яку закінчила у 2014 році. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію з теми «Фантастична проза братів Аркадія і Бориса Стругацьких та Олеся Бердника: порівняльна типологія і поетика» (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор О. П. Новик). 25 лютого 2016 року присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності порівняльне  літературознавство.

Коло  наукових зацікавлень – порівняльне вивчення фантастичної літератури.

К. Ю. Комісаренко бере участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, семінарах, її робота відзначена грамотою БДПУ, грамотою департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю.