Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

 Третяк Олена Володимирівна

доцент, кандидат педагогічних наук

Грамота ректора БДПУ (2007, 2010)
Почесна грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації (Нак. № 627 від 14.06.2013)
Наукометрика

Google Scholar

4SU6flEAAAAJ

Researcher iD

E-3066-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Olena_Tretyak

Біографія

Громадські посади/ обов’язки

Голова методичної ради факультету фізичного виховання. Член ради факультету фізичного виховання. Керівник комплексної теми кафедри фізичного виховання: «Теоретико-методичні засади застосування фітнес-технологій у фізичному вихованні студентської молоді». Куратор академічної групи факультету фізичного виховання.

Навчальні дисципліни, що викладаються:

«Методи дослідження у фізичному вихованні»;
«Педагогіка спортивної діяльності»;
«Функціональний фітнес»;
«Методологія наукового дослідження»;
«Сучасні фітнес-технології»;
Освіта.

У 2000 році закінчила Бердянський державний педагогічний інститут
імені П.Д. Осипенко за спеціальністю: 7.010102 Початкове навчання. Спеціалізація: фізичне виховання та отримала кваліфікацію вчителя початкових класів та фізичної культури.

У 2011 році закінчила аспірантуру НПУ імені М.П. Драгоманова за спеціальністю: 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).

У травні 2013 року захистила кандидатську дисертацію на тему “Методика фізичної підготовки студентів вищих педагогічних навчальних закладів до дій в екстремальних ситуаціях” та отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). Науковий керівник: Дубогай Олександра Дмитрівна, професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і здоров’я НПУ імені М.П. Драгоманова.

Коло наукових інтересів:

Виявлення, розробка та експериментальне обґрунтування ефективних засобів та методів розвитку рухових якостей і психофізичних функцій у процесі фізичної підготовки студентської молоді шляхом застосування фітнес-технологій.