Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Новини

Музей історії БДПУ

З метою популяризації та вивчення історії БДПУ 17  вересня 2020 року Здобувачі  І рівня вищої освіти І курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини 1ФКСт (куратор Некрасов Г.Г.) та 1ФКСф (куратор Майвалдова О.В.) Відвідали музей історії БДПУ та ознайомились з 8 стендами експозиції минулого та сьогоднішнього БДПУ, оригінальними печатками Бердянського чоловічої гімназії і Осипенківського учительського інституту , макетами університетських будівель, виготовлених зберігачем фондів музею А. Федчиняком, книгами  часів Бердянської чоловічої гімназії, що збереглись у бібіліотеці БДПУ, оригіналами документів вступників Осипенківського державного учительського інституту 40-х років ХХ ст.

 

 

Студенти отримали незабутні враження від відвідування музею БДПУ та творчу наснагу на подальшу освітню діяльність!

 


Тренінг для експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у Запоріжжі.На базі Запорізького національного університету «ЗНУ» в Запоріжжі
22-23 жовтня відбувся тренінг для підготовки експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації освітніх програм. У заході взяли участь і викладачі Бердянського державного педагогічного університету, які пройшли перший дистанційний відбір, серед них був і завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Осіпов Віталій МиколайовичДводенний тренінг проводили представники Національного агенства – Катерина Сіріньок-Долгарьова та Наталя Краснікова.Під час тренінгу представники Національного агенства навчали майбутніх експертів:

  • аналізувати відомості про самооцінювання, які подають ЗВО;
  • планувати акредитаційний візит, виходячи з аналізу відомостей про самооцінювання;
  • ідентифікувати проблемні моменти (конфліктні ситуації), які можуть виникнути під час візиту експертів до ЗВО;
  • підсумовувати судження про освітню програму в звіті з акредитаційної експертизи і надавати оцінку відповідно до Критеріїв;
  • надавати консультації представникам ЗВО щодо покращення якості їх освітньої програми.

Тренінг проходив у формі аналізу звіту самооцінювання університету, симуляції візитів та зустрічей, розв’язання кейсів та підведення підсумків.

У подальшому, після сдачі іспитів майбутніми експертами, будуть формуватися команди з трьох осіб, серед яких має бути здобувач вищої освіти. Кожна команда здійснюватиме виїзний візит до відповідного ЗВО, де буде спілкуватися зі студентами та викладачами упродовж трьох днів та потім формуватиме звіт, який надсилатимуть в Національне агентство для прийняття остаточного рішення про акредитацію.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!

Міні-футбол є одним з популярних і улюблених видів спорту в студентів Бердянського державного педагогічного університету. Протягом багатьох років футбол входить в програму студентської спартакіади і є наймасовішим за кількістю учасників. На цьому тижні пройшли змагання серед жіночих збірних команд БДПУ. Місцем проведення турніру традиційно став міні-футбольний майданчик стадіону «Енергія». Головний суддя – старший викладач кафедри фізичного виховання БДПУ Григорій Некрасов.

Протягом двох днів, 22 та 23 жовтня, п’ять збірних команд факультетів Бердянського державного педагогічного університету боролися за право бути переможцем змагань. Кожна команда провела по декілька поєдинків. Результати матчів першості входили до заліку студентської спартакіади. За підсумками зіграних матчів, звання кращої команди першості БДПУ завоювала збірна факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

По завершенню змагань, кращі команди університету були нагороджені призами від співорганізаторів турніру – профспілкового комітету БДПУ.