Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Гнатюк Віталій Васильович

доцент кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології факультету фізичного виховання БДПУ

кандидат біологічних наук

Грамота ректора БДПУ (2012, 2017, 2018, 2019)
Грамота Ради молодих учених БДПУ (2016, 2017)
Почесна грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації (Нак. № 627 від 14.06.2013)
Подяка МОН України (Нак. № 315-к від 27.06.2017)
Почесна грамота Запорізького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України (Постанова президії №П-33-4 від 11.09.2018)
Подяка мера (2019)
Наукометрика

ORCID iD

my-orcid

Google Scholar

3eaIuj8AAAAJ&hl

Researcher iD

E-7827-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Vitaliy_Hnatuyk

Навчальні дисципліни, що викладаються.

  • Екологія,
  • Екологія та безпека життєдіяльності,
  • Основи природознавства (ботаніка, зоологія, землезнавство),
  • Спортивна адаптологія,
  • Спортивна реабілітація.

Освіта. У 2005 р. закінчив Кам’янець-Подільський держаний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання і Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія»  та здобув кваліфікацію вчителя початкових класів і вчителя біології.

У 2007 р. закінчив Кам’янець-Подільський держаний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача біології.

У 2010 р. закінчив навчання в аспірантурі з відривом від виробництва Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, Навчально-наукового центру «Інститут біології» кафедри фізіології та екології рослин.

26 вересня 2011 р. відбувся захист дисертаційної роботи «Стан екосистем рекреаційної зони національного природного парку «Подільські Товтри» за умов антропогенного навантаження» на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.16 – екологія.

Науковий керівник – доктор біологічних наук, професор, академік НААН України, заслужений діяч науки і техніки України, професор-консультант ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка  Мусієнко Микола Миколайович.

Коло наукових інтересів. Еколого-біологічні дослідження, моніторинг та аналіз стану екосистем навколишнього середовища, охорона навколишнього середовища, радіоекологія, пошук ефективних способів використання альтернативних джерел енергії на основі існуючих, екологічне виховання студентів та школярів тощо.

Email: gnatyukvvbdpu@gmail.com, vv_gnatuk@bdpu.org.ua