Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Данило Світлана Миколаївна

старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання

Грамота БДПУ (2003)
Грамота облдержадміністрації (2005)
Почесна грамота МОНУ (2007)
Н. з. “ Відмінник освіти” (2013)
Н.з. “Василь Сухомлинський” (Нак. № 120-к від 31.03.2017)
Наукометрика

Google Scholar

gtKklsAAAAJ

Researcher iD

E-3982-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

Виконує обов’язки заступника завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання. Відповідає за навчально-методичну роботу кафедри.

Викладає навчальні дисципліни:

  • «Теорія та методика фізичного виховання»;
  • «Фізична культура з методикою викладання»;
  • «Підвищення спортивної майстерності»;
  • «Методика побудови занять з корекції порушень постави»;

В 1991 році закінчила з відзнакою педагогічний факультет Дніпропетровського державного інституту фізичної культури за спеціальністю „Фізичне виховання” та отримала кваліфікацію: викладач фізичної культури і інструктор лікувальної фізичної культури.

Протягом 2005–2009 рр. навчалася в аспірантурі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова (спеціальність: 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення). Тема дисертаційного дослідження «Контроль та корекція порушень постави засобами фізичної культури у студенток з різним рівнем фізичного стану» (науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання та спорту
О.А. Мерзлікіна).

Працює над науковою комплексною темою кафедри теорії та методики фізичного виховання «Наукові та методичні основи педагогічних технологій у фізичному вихованні» («Scientific and methodological foundations of educational technology in physical education»).

Нагороджена почесними грамотами Бердянського державного педагогічного університету, почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, у 2013 році нагрудним знаком «Відмінник освіти». Має посвідчення судді-секретаря першої категорії з баскетболу.

У 1998, 2003, 2005, 2016 роках проходила курси підвищення кваліфікації на базі факультету заочного навчання та післядипломної підготовки Національного університету фізичного виховання і спорту України м. Київ.