Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Новини

Чемпіонат України з пауерліфтингу.

З 24 по 27 липня в селище Магуш Донецької області проходить ХХХI чемпіонат України з пауерліфтингу. Від Запорізької області вчора виступила студентка III курсу факультету ФФКСЗЛ Декерменджи Ганна. У вагові категорії до 57 кілограми вона стала срібною призеркою з сумою 435 кг у сумі триборства. Лише 2,5 кілограми Ганна програла чемпіонці. Крім того в неї дві золоті медалі: У присіданнях зі штангою-175 кг та у жимі лежачи -110 кг. Та срібло у тязі- 150 кг.

 

  За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання

 


 

28 лютого 2020 року був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури для студентів ІІ –ІV курсів  спеціальностей:, 014, 017, 024 та магістрантів спеціальності 017

Підсумків олімпіади: в першому конкурсному завданні практичне завдання: «Виконання комплексу вправ силового батлу» І місце здобув студент 3 ФКС групи факультету ФКСтаЗЛ Володимир Шарапов.  В номінації виконання тестових завдань: «Оздоровчі технології в системі фізичного виховання» І місце здобув студент 1М групи факультету ФКСтаЗЛ Ігор Іванов. В номінації письмове завдання: «Динамічна анатомія» І місце здобув студент 3 ФКС групи факультету ФКСтаЗЛ Роман Худолєєв. В номінації творче завдання: «Педагогічний аналіз уроку фізичної культури»    І місце здобув  студент 4 СФК групи факультету ФКСтаЗЛ Стас Комаристов.

За підсумками всіх завдань І–го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури студентка 3 ФКС групи факультету ФКСтаЗЛ Ксенія Сєвастьянова зайняла ІІІ місце; ІІ місце здобув Олег Мартинович студент 3 ФКС  групи факультету ФКСтаЗЛ; переможцем стала студентка 4 ФКС групи факультету ФКСтаЗЛ Ганна Парфенова.

Призери та переможці у номінаціях і за підсумками всіх завдань студентської олімпіади з фізичної культури були нагороджені пам’ятними подарунками, грамотами та солодкими призами.

Абсолютний переможець І–го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з  фізичної культури  студентка факультету ФКСтаЗЛ  3 ФКС  групи Ганна  Парфенова  рекомендується  до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури.

 

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


4 лютого 2020 року викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету доцент Наталя САМСУТІНА та старший викладач Юлія МИТЯНЕНКО взяли участь у роботі педагогічної ради тренерів – викладачів дитячо-юнацької спортивної школи імені заслуженого вчителя України Євгенія Івановича Назарова  та провели семінари на теми: «Мотивація до навчально-тренувальних занять  спортсменів високого класу.» та «Засоби стимулювання  позитивного ставлення спортсменів  до навчально-тренувальних занять.»

 

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


 

На факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини для науки і карантин не завада.

 

Уже стало доброю університетською традицією у травні з нагоди всеукраїнського фестивалю науки, підбивати підсумки наукової діяльності викладачів та студентів, і традиційно в стінах університету проходять Дні Науки. Урочисті наукові засідання цього року розпочалися з 12 травня із студентських секцій та продовжились іншими заходи впродовж тижня, не став винятком і факультет фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

В умовах карантину, викладачами та здобувачами вищої освіти факультету було вкладено максимум зусиль на проведення наукових заходів за допомогою усіх наявних дистанційних форм та платформ інтернет простору.

Кафедра теорії та методики фізичного виховання проводила засідання студентської наукової секції: «Фізичне виховання різних груп населення». Представлення своїх досліджень студенти проводили у формі презентаційних робіт. Під час обговорення обраним журі, найкращою виявилась робота на тему «Вплив занять функціональним тренінгом «TRX» на розвиток силової витривалості жінок першого зрілого віку» студентки 4 курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Ганни ПАРФЕНОВОЇ (науковий керівник – ст. викл. Юлія МИТЯНЕНКО) ІІ місце посіла наукова робота на тему: Особливості впливу занять Body sculpt з метою корекції тілобудови жінок жінок ІІ періоду зрілого віку, студентки факультету ППОМ (Хореографія) Вікторія СВЕЖЕНЕЦЬ (науковий керівник –  ст. викл. Світлана ДАНИЛО) ІІІ місце здобула наукова робота на тему: Особливості методики розвитку гнучкості у дітей 11-12 років засобами спеціальних вправ на уроках фізичної культури  з гімнастики, студентки 4 курсу ФФКСЗЛ Тетяни ЗАРИЦЬКОЇ  (науковий керівник –  ст. викл. Світлана ДАНИЛО).

Свято Днів науки університету на факультеті фізичної культури, спорту та здоров`я людини продовжились 13 травня заходом у формі інтелектуального брейн-рингу під назвою «Гра інтелектів» де студенти мали змогу продемонструвати свої знання з різноманітних дисциплін, які вони вже опанували та мали змогу показати свої навики у формі конкурсних завдань. Участь в інтелектуальній грі брали збірні команди 1-4 курсів двох факультетів фізичної культури, спорту та здоров`я людини і психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

Суддівська колегія підвела підсумки гри та оголосила переможців: І місце – збірна команда студентів 2-го курсу ФФКСЗЛ (54 бали), ІІ місце – збірна команда студентів 1-го курсу ФФКСЗЛ (53 бали), ІІІ місце – команда студентів 4-го курсу ФППОМ (Хореографія 44 бали). Збірна команда студентів 2-го курсу ФФКСЗЛ була нагороджена електронною грамотою декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

Також на факультеті було проведено засідання наукових круглих столів викладачів. По кафедрі теорії та методики фізичного виховання було проведено круглий стіл на тему «Сучасні педагогічні технології у фізичному вихованні» на якому були присутні не тільки співробітники кафедри а й вчитель фізичної культури вищої категорії Запорізької спеціалізованої школи №100 ЗМРЗО Анжеліка БИКОВА. Керівник заходу: к.н. з фіз. вих. і спорту, проф. Сергій КУШНІРЮК.

Усі учасники секційних студентських засідань отримали електронні подяки та грамоти за найкращі доповіді. Учасники усіх заходів також отримали словесну подяку від завідуючих кафедр, зам деканів та декана факультету фізичної культури, спорту та здоров`я людини,  кандидата наук з фізичного виховання і спорту, професора, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Кушнірюка Сергія Георгійовича.

 

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


EducationUA 2019-2020