Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Кіркова Наталя Петрівна

Наукометрика

18.07.1977, с. Андрівка Бердянського р-ну Запорізької обл.

Кандидат економічних наук (2008 р.), доцент (2015 р.).

У 1999 р. з відзнакою закінчила фізико-математичний факультет Бердянського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Математика». Навчалася в аспірантурі Запорізького національного університету за спеціальністю 01.05.02 «Математичне моделювання та обчислювальні методи».

У 2004 р. закінчила Азовський регіональний інститут управління (спеціальність «Фінансовий менеджмент») і здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

У 2007 р. закінчила аспірантуру Запорізького національного університету за спеціальністю 08.00.11 «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці».

З 1999 р. працювала в Азовському регіональному інституті управління, де з 2008 р. до 2012 р. обіймала посаду вченого секретаря інституту.

У 2012 р. була прийнята за переводом до Бердянського державного педагогічного університету.

У 2012 р. підвищувала кваліфікацію в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів Полтавського університету економіки і торгівлі з курсу «Методика викладання дисциплін у вищій школі», де опрацювала такі теми: «Інноваційні технології навчання», «Актуарні розрахунки», «Організаційні форми навчання у вищій школі».

У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію «Моделювання ціноутворення послуг підприємств санаторно-курортної сфери» (науковий керівник – Сергєєва Л.) Працює над докторською дисертацією «Моделі інноваційного розвитку курортних територій».

Сфера наукових інтересів – моделювання економічних систем. Виступала опонентом двох дисертаційних робіт. Автор (співавтор) 35 наукових праць з дослідження проблем управління та моделювання економічних процесів. Нагороджена Почесною грамотою Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2006 р.).

П. В. Захарченко