Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Кожухов Валерій Дмитрович

Наукометрика

Кожухов Валерій Дмитрович

1940 р.

Випускник БДПІ, доктор фізико-математичних наук, професор.

У 1960–1965 рр. – молодший науковий співробітник, провідний інженер лабораторії технічної кібернетики БДПІ. Працював під керівництвом професора Рвачова В. Л..

У 1963 р. як студент БДПІ нагороджений грамотою Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти СРСР з розділу «Математичні науки». За активну участь у Науковому студентському товаристві й виконання наукової роботи «Задачі про склеювання квадрата» отримав подяку із занесенням в особову справу. Того ж року закінчив фізико-математичний факультет БДПІ. Рішенням державної екзаменаційної комісії як такому, що склав екзамени з курсу програмування, присвоєно звання й кваліфікацію викладача програмування середньої школи. Навчався в харківській аспірантурі.

З 1968 р. – старший викладач, доцент, професор Харківського авіаційного інституту (згодом – Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського).

У 1969 р. в статусі в.о. доцента очолив обчислюваний центр ХАІ. У 1991–2003 рр. – декан факультету економіки та менеджменту цього ВНЗ. Автор 67 наукових статей, методичних посібників і підручників.

І. І. Лиман, І. С. Смоліна

https://k304.khai.edu/staff-members/kojuhov-valerii-dmitrievich/