Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Горбатюк Лариса Василівна

доцент

кандидат педагогічних наук

Наукометрика
ORCID iD
Google Scholar
Researcher iD
Scopus iD
ResearchGate iD

У 1993 році закінчила з відзнакою Бердянський державний педагогічний інститут імені П.Д. Осипенко за спеціальністю «Праця, інформатика та обчислювальна техніка»,  кваліфікація – «Вчитель праці, інформатики та обчислювальної техніки».

У 1987 – 1988 рр. – оператор в бюро експлуатації ОКМ та ОПМ міського відділу статистики Запорізького обласного управління статистики у м. Бердянськ.

У 1997 – 1998 рр. – вчитель фізики у середній школі № 12 м. Бердянськ.

У 1999 – 2000 рр. – старший лаборант кафедри інформатики Бердянського державного педагогічного інституту імені П.Д. Осипенко.

У 2000 р. – завідуюча методичним кабінетом кафедри інформатики БДПІ ім. П.Д. Осипенко.

З листопада 2000 р. по вересень 2015 р.– старший викладач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні БДПУ.

З вересня 2015 р.– доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні БДПУ.

2003 – 2008 рр. – заступник декана з виховної роботи факультету комп’ютерних технологій та систем, 2008 – 2012 рр. – заступник декана з навчальної роботи факультету комп’ютерних технологій та систем.

У 2010 р. закінчила з відзнакою магістратуру за спеціальністю «Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні», кваліфікація – «Інженер комп’ютерних технологій, педагог, дослідник в галузі комп’ютерних технологій».

У 2014 році захистила дисертацію «Формування змісту навчання майбутніх інженерів-педагогів аналітичної діяльності в автоматизованих системах управління виробництвом і навчанням» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (технічні дисципліни) (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету міжнародних освітніх програм Української інженерно-педагогічної академії Коваленко Денис Володимирович).

Горбатюк Л. В. має більше 30 наукових публікацій. Серед них 1 навчальний посібник «Методика навчання майбутніх інженерів-педагогів комп’ютерно-аналітичної діяльності в системах управління та навчання» (у співавторстві з кандидатом педагогічних наук, доцентом Д. В. Коваленко).

Неодноразово нагороджувалася грамотами БДПУ, управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та грамотою Міністерства освіти та науки України.

Наукові інтереси

Методика навчання інформатики у загальноосвітній школі;

Методика професійного навчання майбутніх інженерів-педагогів комп’ютерного профілю