Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Смоліна Ірина Сергіївна

старший викладач

кандидат педагогічних наук

Наукометрика

ORCID iD

0000000153075995

Google Scholar

Ga2OvW4AAAAJ

Researcher iD

E75412019

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

У 1995 році закінчила  Бердянський машинобудівний коледж, за спеціальністю – „Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях” та здобула кваліфікацію «Молодший спеціаліст-технолог».

З 1999 року працювала техніком ІІ категорії кафедри інформатики Бердянського державного педагогічного інституту ім.П.Осипенко. У 2000 році закінчила Бердянський державний педагогічний інститут ім.П.Осипенко, за спеціальністю «Трудове навчання (технічна і обслуговуюча праця)», кваліфікація «Вчитель трудового навчання, основ підприємництва, креслення і безпеки життєдіяльності».

З червня 2000 року – старший лаборант кафедри інформатики Бердянського державного педагогічного інституту ім.П.Осипенко.

З вересня 2000 року – асистент кафедри інформатики Бердянського державного педагогічного інституту ім.П.Осипенко за сумісництвом.

З листопада 2001 року працює завідувачем кабінетом кафедри інформатики Бердянського державного педагогічного інституту ім.П.Осипенко. З вересня 2003 р. працювала старшим викладачем кафедри комп’ютерних технологій та методики інформатики Бердянського державного педагогічного університету.

З 2003р. по 2006р. навчалась у цільової аспірантурі Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю 13.00.02. «Теорія та методика навчання (технічні дисципліни)». З вересня 2003 р. по червень 2007 р. працювала старшим викладачем кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні БДПУ, за сумісництвом.

У 2008 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет, за спеціальністю «Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні», кваліфікація « Інженер-педагог-викладач дисциплін фахової підготовки в галузі автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій».

У вересні 2011 р. була переведена на посаду старшого викладача кафедри професійної підготовки та методики професійного навчання Бердянського державного педагогічного університету.

У вересні 2012 р. переведена на посаду старшого викладача кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні Бердянського державного педагогічного університету.

В 2012 році захистила дисертацію «Методика навчання майбутніх інженерів-педагогів застосовувати комп’ютерні технології в управлінні виробництвом» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (технічні дисципліни) (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри професійної педагогіки та методики професійного навчання, Бердянського державного педагогічного університету Хоменко Світлана Валеріївна).