Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Новини

Дві команди факультету ФФМКТО Бердянського державного педагогічного університету брали участь в чемпіонаті України серед студентів з спортивного програмування. Студенти усього факультету в онлайн режимі слідкували за перебігом змагань та вболівали за наші команди.

Фінальні змагання відбулися 9 жовтня цього року в м. Одесі, де виступали кращі команди ведучих вузів всієї Україні – переможці регіональних і обласних конкурсів 2019 року. В кінцевому рахунку наша перша команда під керівництвом капітана команди Євгена Заволоки перемогла як серед всіх 23 педагогічних, так і серед технічних і національних  університетів країни. Друга команда під керівництвом капітана команди Андрія Саліонова посіла 18 місце.

Це черговий раз вказує на високий рівень викладання інформатики і комп’ютерних технологій в нашому університеті, як і багатьох інших наук, і для цього не обов’язково їхати в далекі краї, а можна дійсно отримати найкращу вищу освіту в нашому місті при достатньому бажанні та наполегливості під керівництвом досвідчених викладачів і науковців.

Поздоровляємо чемпіонів Євгена Заволоку, Дмитра Венецького (обидва м2кт) і Владислава Меснянкіна (4іф) з перемогою і бажаємо нових великих успіхів!

Команді №2 (Андрій Саліонов, Малий Роман, Ігор Бова), у якої великий потенціал, бажаємо вдосконалювати свої знання та вміння зі спортивного програмування та в наступному також зійти на п’єдестал!

 

 


 

З 08 по 10 жовтня на базі кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ в рамках Ініціативи Meet and Code (@meetandcode) при фінансовій підтримці корпорації SAP (підтримка та фінанусування неприбуткових організацій), ресурсним центром ГУРТ (@gurt.org.ua), та громадською організацією «Центр освіти дорослих» проведені майстер-класи з основ робототехніки для учнів 6-7 класів загальноосвітніх шкіл м. Бердянська. Майстер-клас проводив доцент кафедри КТУНІ Антоненко О.В. Діти мали можливість зібрати та запрограмувати роботів за допомогою інструкцій, завантажити на свої гаджети відповідне програмне забезпечення та позмагатись у вправності керування ними.


 

икладачі кафедри КТУНІ Кравченко Наталія Володимирівна та Горбатюк Лариса Василівна продовжують вдосконалювати свої знання та навички щодо забезпечення якості вищої освіти. Вони успішно закінчили навчання на відкритому онлайн тренінгу підготовки експертів з акредитації освітніх програм на Prometheus з курсу «Експерт з акредитації з освітніх програм» та отримали сертифікати.

Certificate_НАЗЯВО

Certificate_НАЗЯВО_з акредитації ОП

 


 

ЗВІТ_проф_Алєксєєва_2018-2019


Звіт з профорієнтаційної роботи

Дніпропетровська обл. (м.Покров, с.Грушівка, м.Апостолово, м.Марганець, м. Зеленодольск )

Алєксєєва Г.М., Пелагейченко М.Л.

2.04-3.04.2019 р.

 

Навч. заклад Клас Примітки
м.Покров

ЗШ. №1

11, 10,

 

0972597828 Гродецька Людмила Александрівна

10-11 – 37 шк.

УВК (із різних н.з.)

 

11, 10  

10-11 – 60 шк.

с.Грушівка 11, 10 0973982544 Плахотя Ірина Віталіївна
м.Апостолово

ЗШ №3

11, 10 0965034704 Кочереженко Юрій Григорович
м.Апостолово

ОНЗ «Апостолівська ЗШ І-ІІІ ст. №1»

11, 10 0968181644 Вовк Ольга Сергіївна
м.Марганець

НВК

«Ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№10»

11, 10 0664539729 Ігнатенко Ольга Миколаївна
м.Марганець

Марганецька гуманітарна гімназія ім..Т.Шевченка

11, 10 0958304304 Гуменюк Анна Юріївна

10-11 – (23 +18 шк.)

м.Марганець

Марганецька спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ №11»

 

11, 10 0666609182 Чорна Вікторія Володимирівна
м.Марганець

Марганецька спеціалізована школа ст. №2 з поглибленим вивченням англійської мови»

11, 10 0992753950 Жмінченко Тетяна Михайлівна
м. Зеленодольск 11, 10 0974164324 Кобанет Володимир Анатолійович

 


Олімпіада з комп’ютерного дизайну.

На факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти викладачами кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики проводилася олімпіада з комп’ютерного дизайну. Олімпіада проходила у два тури. Перший тур проходив дистанційно  з 12.04.2019 по 24.04.2019 р., в якому взяли участь 40 студентів спеціальностей: «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», «Середня освіта. Інформатика», «Середня освіта. Математика», «Середня освіта. Фізика», «Початкова освіта. Інформатика». Студенти отримали завдання розробити дизайн-макет обкладинки збірника матеріалів конференції, що буде проходити на базі факультету ФМКТО у вересні 2019 року. За результатами першого туру олімпіади було обрано 20 учасників для участі у другому турі.

Другий тур олімпіади з комп’ютерного дизайну проходив у рамках заходів всеукраїнського фестивалю науки БДПУ 14 травня 2019 р. Студенти протягом чотирьох годин створювали дизайн-макети сертифіката і бейджу учасника конференції та обкладинки для блокноту засобами Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Головною вимогою при оцінюванні робіт була розробка власного дизайну поліграфічної продукції для міжнародної конференції в єдиному стилі.

За результатами другого туру було визначено переможців. Перше місце отримав Саліонов Андрій (2 курс), друге місце отримали два студенти Кислинський Дмитро (2 курс) і Картіннік Дмитро (3 курс), третє місце здобули три студенти Карташов Пилип (2 курс), Куліда Дар’я (2 курс), Цибулька Владислав (2 курс).

За організацію та проведення олімпіади з комп’ютерного дизайну відповідали викладачі кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики: д.пед.н, доц. Бардус І.О., к.пед.н., доц. Павленко Л.В., к.пед.н., доц. Чуприна Г.П., ас. Лаврик В.В.


Зустріч з зовнішніми стейкхолдерами на факультеті фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти

Вже традиційними на кафедрі комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики стали зустрічі з зовнішніми стейкхолдерами (працедавці та зовнішні партнери закладу освіти). Так 17.02.2019 було організовано зустріч з працедавцями м. Бердянська. На зустричі були присутні представники таких підприємств та закладів освіти: «Бердянські жниварки» (ТМ John Greaves), «Агрінол» «Авіс», «Inmark», «OpenSourceInternational» «WebOracle», ЗОШ № 1, БСШ№ 16.

На зустрічі були обговорені  питання:

  • актуалізації освітніх програм;
  • організації виробничих практик;
  • формування переліку дисциплін вільного вибору;
  • майбутнього працевлаштування випускників.

 

за матеріалами та світлинами Н. Кравченко