Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Шерстньова Ірина Володимирівна

доцент кафедри математики та методики навчання математики

кандидат педагогічних наук

Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

У 1987 році Шерстньова Ірина Володимирівна закінчила повний курс навчання у Миколаївському кораблебудівному інституті ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю „Суднобудування і судноремонт” і отримала кваліфікацію інженера-кораблебудівника.

Згідно з призначенням до 1991 року працювала технологом на Волгоградському кораблебудівному заводі, потім заступником головного технолога на Бердянському заводі «Прилив».

З липня 1991 року по грудень 2000 року працювала старшим лаборантом та за сумісництвом асистентом кафедри математики, методики викладання математики та інформатики Бердянського державного педагогічного інституту ім. П. Д. Осипенко. З грудня 2000 року призначена на посаду старшого викладача кафедри математики, методики викладання математики

У 2008 році закінчила повний курс магістратури Бердянського державного педагогічного університету (м. Бердянськ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Математика” та отримала кваліфікацію викладача математики.

З 2000 по 2005 рік навчалась в аспірантурі Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (математика).

21 грудня 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Загальний стаж педагогічної роботи у вищому навчальному закладі освіти 25 років, має подяки і грамоти Управління освіти Запорізької облдержадміністрації та Бердянського державного педагогічного університету.

Науково-педагогічна діяльність

Протягом роботи у Бердянському державному педагогічному університеті викладала такі  дисципліни: «Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична  статистика», «Математичне програмування», «Математичний аналіз», «Аналітична геометрія»,  «Формування бізнес-моделі підприємства», «Економіко-математичне моделювання», «Основи фінансової математики», «Математичне моделювання в задачах страхування», «Технології профільного навчання математики», «Охорона праці в галузі освіти», «Інформаційні технології в навчанні».

У 2016-2017 навчальному році викладає такі навчальні дисципліни: «Вища математика», «Аналітична геометрія», «Теорія ймовірностей», «Основи математичного моделювання».

Наукові інтереси

Математичні складові управління та адміністрування.