Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Гайнетдінова Галина Юріївна

концертмейстер та викладач

Знак «Відмінник освіти України» (2007)
Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

Гайнетдінова Галина Юріївна – концертмейстер та викладач.  Викладає дисципліни:«Основний музичний інструмент», «Додатковий музичний інструмент», «Гра на музичному інструменті».

Як концертмейстер брала активну участь в організації жіночого хору університету; у творчому звіті майстрів мистецтв та художніх колективів Запорізької області «Ми-запорожці!», який відбувся в Національному палаці «Україна» (м. Київ, 2004); конкурсі «Народне мистецтво» (м. Ялта,2005); виступі хору в м. Каневі – «Пам’яті Т. Г. Шевченка»(2005 р.).

У 2006 – 2007 роках брала участь уМіжнародному проекті Асоціації «Європейський шлях» (Україна-Польща-Канада); у 2007 р. – в Міжнародному фестивалі молодих виконавців у Франції. Студенти класу Гайнетдінової Г.Ю. неодноразово ставали лауреатами та дипломантами міжнародних і всеукраїнських конкурсів, фестивалів.

З 2009 по 2011 рр. Гайнетдінова Г. Ю. працювалав складі журі міжнародних фестивалів слов’янської фортепіанної музики  (м. Мелітополь).

Автор лекцій-концертів, музичних спектаклів, звітних концертів за участю студентів класу.

Автор наукових публікацій, співавтор методичних рекомендацій (2011), колективної монографії «Розвиток художньо-естетичного світогляду викладачів мистецьких дисциплін на основі інтегративного підходу» (2014).