Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Кривунь Наталя Сергіївна

Наукометрика

Біографія

Народилася 14 жовтня 1990 року у місті Бердянськ.  У 2011 році закінчила   Бердянський державний педагогічний університет та отримала освітній ступінь бакалавр за напрямом «Хореографія».  У 2013 році – отримала освітній ступінь магістр за спеціальністю: «Хореографія»  та здобула кваліфікацію «Викладач сучасного танцю, вчитель хореографії».

На кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін працює на посаді викладача з 2013 року та викладає дисципліни: «Теорія і методика історико-побутового та сучасного бального танцю», «Спортивні танці», «Дихання в хореографії. Балетна гімнастика», «Віртуозні техніки в хореографії».

Постійно підвищує свою хореографічну підготовку, відвідуючи майстер-класи провідних хореографів України та зарубіжжя: «Modern jazz dance» (икладач кафедри сучасної хореографії КНУКіМ, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів за кращу балетмейстерську роботу, художній керівник зразкової хореографічної студії «Fors» Тетяна Вінокурова. (м. Луганськ, 2012 р.)); .«Класичний танець: сучасні вимоги» (випускниця Ризького державного хореографічного училища та Державної академії балету ім. Джона Кранко (м. Штутгарт), солістка Штутгарт балету Юлія Гофман (м. Луганськ, 2012 р.)); «Сontemporary jazz dance» (керівник театру танцю «Black О!Range», директор та засновник міжнародного фестивалю професійних танцювальних театрів «ZELYONKA-FEST» Антон Овчинніков. (м. Луганськ, 2012 р.)).

Має досвід роботи з дитячим хореографічним колективом. Працює у Бердянському Центрі дитячої та юнацької творчості на посаді педагога-хореографа Народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен».

Наталя Сергіївна бере активну участь в університетських та міських культурно-мистецьких заходах.