Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Качерова Ольга Георгіївна

Наукометрика

Народилася 23 грудня 1985 р. у м. Бердянську Запорізької області.

З 2003 р. по 2008 р. навчалася на факультеті початкової освіти та практичної психології Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Початкове навчання. Образотворче мистецтво».

З 2010 по 2013 р. навчалася в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті дошкільної освіти та отримала кваліфікацію вихователя та психолога.

З 2008 по 2017 роки працювала вихователем в ДНЗ № 39 та ДНЗ №33 м. Бердянська.

Качерова Ольга Георгіївна працює в Бердянському державному педагогічному університеті з квітня 2019 року на кафедрі початкової освіти на посаді старшого викладача.

Ольга Георгіївна викладає такі дисципліни: «Живопис», «Академічний живопис», «Інноваційний потенціал мистецької освітньої галузі в початковій школі», «Сучасні технології навчання мистецької освітньої галузі в початковій школі»

Нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та з нагоди Дня працівників освіти (2017 р.).

За час роботи вихователем співпрацювали з телеканалом ТРК «ЮГ». Була ведучою програми «Усе шкереберть: дитячі новини» проводила майстер класи з декоративно прикладного мистецтва.