Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Фотогалерея

Для студентів фінансистів  заступник генерального директора з економіки ТОВ «Азовська кабельна компанія» Савушкіним Д.І. був проведений семінар на тему «Вплив фінансових результатів на розвиток компанії»


 

Засідання робочої групи з моніторингу освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та можливості внесення змін


 

Зустріч студентів з професіоналом-практиком – головним бухгалтером Бердянського прикордонного загону Сливченком Євгеном Олександровичем


 

Зустріч з начальником відділення АТ «МетаБанк» м. Бердянськ Юрченко О.А. зі студентами фінансистами


 

Бізнес-інкубатор БДПУ – перші підсумки роботи

Перші дні нового року – чудовий час для підведення підсумків минулого року та формування планів на рік, що почався!

Академічний бізнес-інкубатор активно працює на базі університету вже півроку. Діяльність бізнес-інкубатору полягає, зокрема, в реалізації заходів, спрямованих на популяризацію підприємництва й запуск власного бізнесу серед студентів та викладачів університету та у сприянні розвитку молодіжного підприємництва в Бердянську та регіоні.

За цей час для студентів та викладачів університету було проведено цикли тренінгів з психології підприємницької діяльності, з бізнес-планування.

На семінарах з економічних питань та оподаткування, з розвитку професійних навичок та на тренінгах з ефективних продажів студенти та співробітники університету дізнавалися, як генерувати бізнес-ідею, як налагодити систему продажів, як управляти своїм бізнесом, тощо. Тренери та ментори студентських проектів з бізнес-планування – к.е.н., доц. Тетяна Несторенко, к.п.н., доц. Ольга Фролова та к.ф.-м.н., доц. Наталія Кравченко – супроводжували учасників бізнес-інкубатору при написанні бізнес-планів та надавали їм фахові консультації.


 


 

 


 

28 листопада 2019 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі»

 


 

24 жовтня 2019 року у VŠEMvs відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «ITEMA 2019», присвячена інформаційним технологіям, туризму, економіці, менеджменту та сільському господарству. У конференції, яку організували VŠEMvs та UdEkoM Balkan, взяли участь понад 200 авторів із внесками з різних країн світу.
На конференції кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Тетяна Петрівна Несторенко представила результати спільного польсько-українського дослідження із сучасних проблем субурбанізації (співавтори – проф. Александр Остенда, Вища технічна школа в Катовіце, та д.т.н., проф. Ірина Володимирівна Ємченко, Львівський торговельно-економічний університет).
На конференції було також представлено доповіді науковців з таких країн, як Албанія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Чехія, Греція, Угорщина, Індія, Ірландія, Італія, Чорногорія, Південна Македонія, Польща, Румунія, Російська Федерація, Сербія, Словаччина, Словенія, Султанат Омані, Туреччина, Україна та Об’єднані Арабські Емірати.


 

16-17 жовтня у Вищій школі економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словаччина) відбулася конференція «Економічні та соціально-орієнтовані питання сучасного світу». В конференції взяли участь науковці з України, Словаччини, Болгарії, Польщі.
Доповідь к.е.н., доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів Т.П.Несторенко (співавтори к.ф.-м.н., доц. Я.О. Сичікова, к.і.н., доц. Т.П. Макаренко та   проф. Тадеуш Покуса (Польща)) була присвячена питанням управління якістю продукції як основи для підвищення конкурентоспроможності держави


Щорічна наукова конференція в Катовіце (Польща)

На конференції було представлено результати спільного  дослідження к. е. н., доц. Т. П. Несторенкок. і. н., доц. Т. П. Макаренко та студента 3-го курсу гуманітарно-економічного факультету Дмитра Несторенка на тему «Академічний бізнес-інкубатор як складова інфраструктури розвитку підприємництва».

 


24 вересня 2019 року відбулось урочисте нагородження переможців творчого конкурсу есе «20 років доброчинності», присвяченого 20-й річниці заснування Фонду імені Катерини Ковшевич.
Наша Дворецька Анастасія студентка третього курсу спеціальності  072 Фінанси, банківська справа та страхування отримала сертифікат на оплату навчання .


Кураторська година зі студентами фінансистами та економістами

КВК 2019 .Перемога за ГЕФ

Закриття Тижня економіки 2019

Гра “Крокодил” четвертий день тижня економіки

Гра “Економіст “

 

Другий день  тижня економіки

Тиждень економіки 2019 . Відкриття

Іноземні гості з Вищої технічної школи в Катовіце (Польща) 2019

10–та міжнародна науково-практична конференція «Прогнозування соціально-економічних процесів» 2019

Гра “Світ громад” студенти економісти та фінансисти

Проведення уроків з бізнес планування у закладі загальної середньої освіти № 11 та Гімназії № 1

Міжнародний форум економістів у Бердянську

Святкування масляної 2019

ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі»