Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Новини

Проведено олімпіаду з фінансів

Плідна праця робочої групи з моніторингу ОП «Фінанси, банківська справа та страхування»

Коли слово не розходиться з ділом

Як утримати компанію на плаву

Вітаємо!

Поповнення бібліотечки підприємця – посібник для викладачів курсу «Соціальне підприємництво»

Бізнес-інкубатор БДПУ – перші підсумки роботи

Магістри гуманітарно-економічного отримали дипломи

Парад Новорічних ялинок продовжуємо

Обговорення якості та стандартів життя на міжнародній інтернет-конференції

Еразмус+: можливості міжнародної співпраці для БДПУ

Друга Міжнародна наукова конференція в Братиславі

На старт, увага, руш!

Щорічна наукова конференція в Катовіце (Польща)

Хто прагне досконалості, на його боці і творчість

Простір твоїх можливостей

Вітаємо з новим навчальним роком!

Іноземні гості з Вищої технічної школи в Катовіце (Польща)

Прогнозування соціально-економічних процесів

Зустріч з польськими партнерами БДПУ

Солдатам Великдень – розвеселимо!

Вчені БДПУ – в царині світової економіки і політики

Запрошуємо на тиждень економіки!

Перший день «Еconomy week» на ГЕФ

Другий день  «Еconomy week» на ГЕФ

Підприємці – серед нас 

Четвертий день «Еconomy week»

П’ятий день тижня Економіки«Еconomy week»


Коли банки йдуть на зустріч

 

13 вересня 2019 року кафедрою економіки, підприємництва та фінансів у стінах Бердянського державного педагогічного університету була організована зустріч з начальником відділення АТ «МетаБанк» м. Бердянськ Юрченко О.А.

Олена Анатоліївна надала багато корисної інформації щодо питань просування банківських продуктів у сучасних умовах. Сьогодні надзвичайно актуальним є питання розробки новітніх маркетингових заходів просування банківських продуктів, оскільки докризові засади маркетингової діяльності вже не актуальні і не знаходять реального відображення у ситуації, що склалася. Сьогодення вимагає використання маркетингу в Інтернеті, як способу, який дозволяє забезпечити більш тісну та ефективну співпрацю клієнта з банком, а також розширює можливості просування власних продуктів.

Наприкінці зустрічі гостя поділилася власним баченням стратегії щодо просування банківських продуктів у сучасних реаліях, відповіла на всі питання зацікавлених студентів та запропонувала тісне співробітництво з її організацією.

Дякуємо, що знайшли час для зустрічі!

 

 

 


Гра “Світ громад

У березня 2019 року Яна Глазова, Наталя Криворучко, студенти економісти та фінансисти 4 курсу гуманітарно-економічного факультету Бердянського педагогічного університету разом навчилися розуміти місцеві фінанси граючи у “Світ громад”.

Гра, як зазвичай, принесла багато сюрпризів і відкриттів, починаючи від вибору ролей учасниками і закінчуючи розподілом грошей умовної “громади” У студентів було дуже високе бажання громаду розвивати, досягати поставлених цілей у грі.


В підприємці я піду, нехай мене навчать!

Добігає кінця Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».

Він був насичений різноманітними заходами профорієнтаційної спрямованості. Кожного дня фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості відвідували декілька заходів у навчальних закладах міста та району.

Глазова Яна Василівна- кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Бердянського державного педагогічного університету була запрошена центром зайнятості для проведення уроку з бізнес планування у закладі загальної середньої освіти № 11 та Гімназії № 1 13 та 15 березня поточного року.

Співпраця між центром зайнятості та університетом триває вже понад двадцять років.

Серед питань анкетування, яке проходило у грудні 2018 року було наступне: «Оволодівши обраною професією, де б Ви хотіли працювати?»  42% опитаних респондентів зазначили, що після набуття професії хотіли би мати власний бізнес.

Підприємництво , підприємницька діяльність – самостійна , ініціативна, систематична , на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

З цього визначення підприємницької діяльності розпочинались уроки. Далі йшла мова про наступний етап, самий важливий та необхідний для ведення підприємницької діяльності, складання бізнес – плану. Цьому питанню на заходах була присвячена головна частина.

Глазова Яна Василівна під час своєї розповіді використовувала яскраву презентацію, в якій відображалась структура бізнес – плану. Учні не були пасивними слухачами. Вони жваво обговорювали  рекомендації зі складання бізнес – плану.

Як приклад, було наведено бізнес – проект з виготовлення та реалізації солодкої вати. Доволі актуальний приклад підприємницької діяльності для курортного міста.Молодь, яка планує займатися підприємницькою діяльністю отримала методичні поради для початку діяльності.

А головне вони почули, що справжнім підприємцем може стати тільки цілеспрямована людина, яка має професію . Тобто, перш ніж розпочинати власний бізнес, треба визначитися професійно, отримати професію, набути досвід і починати діяти.


“Млинці радості”не забути!

Не потони в морі інформації

Профорієнтаційна робота на гуманітарно-економічному факультеті триває…

Презентація результатів дослідження на Міжнародній конференції в Словаччині

Тепле слово – від колег

Вітаємо ювіляра

Якщо цікавитись наукою…

Розвиток міжнародного співробітництва БДПУ з польським вишем

Цінність відкритої лекції

Наші на Міжнародному форумі економістів у Бердянську

Обговорили проблеми забезпечення якості життя