Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Казачковська Галина Володимирівна

доцент кафедри менеджменту та адміністрування

кандидат економічних наук, доцент

Наукометрика

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

Закінчила: Бердянський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка та методика початкового навчання» (1975 р.); Київський національний економічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка» (1997 р.); Азовський регіональний інститут управління при Запорізькому державному університеті (АРІУ при ЗНУ) за спеціальністю «Менеджмент організацій» (1999 р.).

Вся трудова діяльність пов’язана з освітою:

1975 – 1979 р.р.: вчитель середньої школи №10 м Бердянська;

1979 – 1993 р.р.: керівник гуртка, завідувач відділом Будинку піонерів м Бердянська;

1993 – 2004 р.р.: зав. міжнародним відділом, зав. кафедрою менеджменту готельного, курортного та туристичного сервісу Азовського регіонального інституту управління при Запорізькому національному  університеті

2004 – 2012.р.: декан факультету управління, заступник директора з навчально-виховної роботи Азовського регіонального інституту управління Запорізького національного технічного університету.

З 2012 р. працює в Бердянському державному педагогічному університеті.

У 2003 р. на базі Донецького інституту економіко-правових досліджень НАН України захистила дисертацію на тему «Підвищення ефективності функціонування міського рекреаційно-курортного та туристичного господарства», отримала вчений ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка» (07.11.2003).

Відомий в регіоні фахівець у сфері готельного, курортного та туристичного бізнесу. Стажувалася в США. Проводить навчальні семінари, тренінги для фахівців міськвиконкому, підприємців, представників органів місцевого самоврядування, спрямовані на розвиток туристичного бізнесу, неурядових організацій, громади Бердянська.

Сфера наукових інтересів: методологічні аспекти дослідження розвитку економіки курортно-туристичних територій. Має понад 60 наукових публікацій, присвячених вирішенню проблем рекреаційно-курортного та туристичного господарства регіону Північного Приазов’я. Є автором 4 навчально-методичних підручників, співавтором трьох монографій.

Має активну життєву позицією. З 1991 р. по теперішній час очолює міську громадську організацію – Бердянський міський комітет руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння». Має успішний досвід розробки та реалізації проектів, у тому числі спрямованих на просвітницьку діяльність, підвищення громадянської свідомості і активності молоді, розвиток місцевої громади, місцевого самоврядування

Стала ініціатором професійних зв’язків Бердянського міського комітету руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння» з педагогами польського міста Бєльско-Бяла, що поклало початок  побратимству двох міст, яке продовжується до тепер.

Ініціювала створення у м. Бердянську грецького товариства, очолювала його до 1998 р.

Нагороджена Почесними грамотами Міністерства, медаллю «За вагомий внесок у розвиток м. Бердянська»; нагрудним знаком МОН України «Відмі́нник освіти України».