Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Історія

Кафедра утворена в 2017 році шляхом об’єднання кафедри менеджменту та кафедри педагогіки вищої школи та управління навчальним закладом.

Завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, професор Крижко Василь Васильович.

Історія кафедри менеджменту бере свій початок з 1993 року, коли в Азовському регіональному інституті управління при Запорізькому національному університеті (АРІУ при ЗНУ) була утворена кафедра менеджменту готельного, курортного та туристичного сервісу, яку очолювала кандидат економічних наук, доцент Казачковська Г.В. У зв’язку з реорганізацією АРІУ і переходом у структуру БДПУ у 2012 році  кафедра увійшла в склад кафедр факультету економіки і управління. У 2014 році кафедра отримала нову назву кафедри Менеджменту. Починаючи з 1998 р. кафедра менеджменту готельного, курортного та туристичного сервісу щорічно виступала співорганізатором  Міжнародної науково-практичної конференції «Управління туристичною і курортно-рекреаційною економікою». Кафедра мала успішний досвід розробки та реалізації проектів, спрямованих на просвітницьку діяльність, підвищення громадянської свідомості і активності молоді, розвиток місцевої громади, місцевого самоврядування.

Кафедра педагогіки вищої школи та управління навчальним закладом була утворена у 2006 році, яку очолив кандидат педагогічних наук, професор Крижко В.В. Створення кафедри відбувалося у відповідності до вимог Великої Хартії Університетів, яку Україна підписала у 2005 році. Кафедра активно займалася науковою роботою: підготовка та захист дисертацій, видання наукових праць, проведення конференцій, встановлення продуктивних наукових зв’язків з провідними вузами України.