Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Новини

Разом з роботодавцями

9 вересня на базі міського відділу освіти відбулося чергове засідання комітету роботодавців освітньо – професійної програми «Управління закладом освіти». Головував начальник відділу освіти Володимир Миколайович Липський.

Від кафедри менеджменту та адміністрування були присутні Василь Крижко, Сергій Немченко та Ольга Старокожко. Від студентства – магістрант Микита Кіров.

Було розглянуто питання результативності рекрутингу здобувачів другого освітнього рівня – майбутніх керівників закладів освіти (інформація завідувача кафедри Василя Крижка). Всього станом на 5.09.2020 р. до БДПУ зараховано 32 здобувачі цієї ОПП. Маємо сподівання, що з 14 вересня, у додатковому наборі будуть ще бажаючі здобути управлінську освіту. Директорка багатопрофільної гімназії №2 Наталія Данилова та директор Бердянської спеціалізованої школи 1-3 ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Володимир Греб підтвердили необхідність магістерської підготовки резерву керівних кадрів освіти.

Новопризначений директор закладу загальної середньої освіти №7, випускник магістратури за профілем кафедри менеджменту та адміністрування, кандидат історичних наук  Юрій Білай висловив вдячність університету за якісну підготовку його до управлінської діяльності.

Члени комітету роботодавців після дискусії зголосилися щодо змісту курикулуму ОПП «Управління закладом освіти» на 2020 рік.

Кожен член комітету роботодавців отримав кейс документів до ОПП та презентаційні книжки «Генеза провідництва».

 

 

Василь Крижко

завідуючий кафедри менеджменту та адміністрування БДПУ

(світлини з архіву кафедри)

 


 

«Адаптивне управління в освіті: цифрові виклики»: перша Всеукраїнська міжгалузева літня наукова online школа з міжнародною участю

 

7 липня кафедра менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету провела в online режимі міжнародну наукову конференцію «Сучасна управлінська думка: нові підходи та парадигми».

У конференції взяли участь 37 науковців з 18 університетів України (м. Київ, м. Харків, м. Полтава, м. Тернопіль тощо), а також представники університетів Болгарії, Китаю, Португалії, Білорусії та Румунії.

Розглянуто питання перспектив ідеї провідництва в освіті з урахуванням викликів початку ХХІ ст. Серед доповідачів викладачі кафедри менеджменту та адміністрування професор Василь КРИЖКО, доценти Сергій НЕМЧЕНКО, Ірина ШУМІЛОВА та Ольга СТАРОКОЖКО.

Конференція проведена в рамках першої Всеукраїнської міжгалузевої літньої наукової online школи з міжнародною участю «Адаптивне управління в освіті: цифрові виклики».

 

Василь КРИЖКО, завідувач кафедри

менеджменту та адміністрування

Фото з архіву кафедри

 


19 травня о 9.00 через умови карантину, було дистанційно проведено передзахист кваліфікаційних робіт бакалаврів. Здобувачі першого освітнього ступеня, групи 4мн спеціальності 073 Менеджмент звітувалися перед викладачами кафедри менеджменту та адміністрування, використовуючи сучасні технології, а саме електронний додаток «Zoom». За результатами передзахисту всі кваліфікаційні роботи здобувачів першого освітнього ступеня, групи 4мн допущені до захисту перед ЕК.

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


У рамках Днів науки-2020 в онлайн-форматі 14 травня відбулося засідання наукової студентської секції «Сучасні тенденції розвитку туристичної, готельної та курортної сфери», в якій прийняли участь студенти і викладачі кафедри менеджменту та адміністрування.

У роботі секції прийняли участь 11 студентів та 4 викладачі.

Виступи студентів були присвячені проблемам управління розвитком туристичного, готельного та курортного гогосподарства.

Кращими були визнані виступи студентів: Аліни ЛАВРИНЕНКО на тему: «Сучасні методи менеджменту якості» (науковий керівник Катерина ЛЕМІШ); Ганни ЗАІКИ на тему:

«Креативність – ознака сучасного лідера»  (науковий керівник Тетяна ЧЕРЕМІСІНА); Владислава БАЗАРІ на тему: «Актуальність систем бронювання туристичних послуг в Україні» (науковий керівник Наталя БАБІНА).

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


Дні науки на кафедрі менеджменту та адміністрування

Не зважаючи на складнощі, які виникли в сучасному освітньому просторі, наукова діяльність продовжує свій розвиток. Сьогодні відбулися традиційні Дні науки 2020 в Бердянському державному педагогічному університеті. Плідними вони були і на кафедрі менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету.
Традиційно і водночас інноваційно, в онлайн-форматі, пройшла студентська секція на тему: «Сучасні управлінські тенденції в освітньому просторі». У роботі секції прийняли участь 22 студенти та пошукувачі. Найбільш активними були А. Єсіпова, О. Дубинка, Д. Кіосов, Ю. Кондратенко.
Відзнаку отримали А. Єсипова, тема доповіді: «Управління процесом професійного розвитку вчителів у закладах загальної середньої освіти» (науковий керівник д.п.н., проф. Н. Вєнцева); О. Дубинка тема доповіді: «Системний підхід до управління навчальним закладом» (науковий керівник к.п.н., доц. О. Старокожко); Д. Кіосов тема доповіді: «Молодіжні, студентські об’єднання як рушійна сила діяльності закладів вищої освіти» (науковий керівник к.п.н., доц. О. Старокожко); Ю. Кондратенко «Провідництво – новий бренд управління розвитком національної освіти» (науковий керівник к.п.н., проф. В. Крижко).

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МЕНЕДЖМЕНТУ

24 лютого на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ. на базі кафедри  менеджменту та адміністрування відбувся І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни Менеджмент для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 073 Менеджмент.
Модератором проведення заходу виступили доценти Катерина Леміш та Тетяна Черемісіна.
Усього у першому турі олімпіади прийняло участь 8 здобувачів вищої освіти.
Програма І туру олімпіади передбачала блок тестових завдань з фахових дисциплін та виконання практичних завдань.
За результатами І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни Менеджмент перше місце посіла здобувачка 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Еліна Рец;
На другому місці – здобувачка 4-го курсу Катерина Калайтан.
На третьому місці – здобувачка 3-го курсу Ганна Заїка.
Вітаємо всіх учасників І туру олімпіади, бажаємо успіхів і руху уперед!

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


Магістри гуманітарно-економічного отримали дипломи

     28 грудня, в переддень Нового року, на гуманітарно-економічному факультеті вручали дипломи магістрам – випускникам 2019 року.
Серед них були і випускники кафедри менеджменту та адміністрування.

Але гуманітарно-економічний факультет не був би гуманітарно-економічним, якби не вніс «креативу» у  академічний сценарій випускного. Тому, на декілька годин,  рідний БДПУ перетворився на замок Хогвардз, професорсько-викладацький склад – на магів та чарівників, запалав Кубок Вогню …і понеслось чародійство.

….Випускників вітали декани чотирьох славетних шкіл Хогвардза ( вони ж завідуючі кафедрами факультету).


 

14 травня відбулося засідання  наукової студентської секції «Актуальні проблеми менеджменту організацій та адміністрування», в якій прийняли участь студенти і викладачі кафедри менеджменту та адміністрування та Бердянського економіко-гуманітарного БДПУ.

Виступи студентів були присвячені проблемам управління розвитком туристичного, готельного, курортного,  ресторанногогосподарства та управління навчальними закладами.

Кращими були визнані виступи студентів-магістрантів – Шемендюк Наталії (на тему: «Інтернет-маркетинг в туристичних агенціях») та Кир’ян Владислава (на тему: «Управління конфліктами в педагогічному колективі»)

В рамка  секції відбулася презентація тематичної виставки літератури за темою засідання, яку провела Філон І.М., зав. відділом обслуговування бібліотекою БДПУ.