Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Кафедра менеджменту

В жовтні 2015 р. кафедрі менеджменту виповнилося 19 років.
Кафедра менеджменту здійснює навчання бакалаврів, спеціалістів і магістрів в галузі знань 0306 «Менеджмент і адміністрування» за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування», спеціалізація «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу».
Метою кафедри менеджменту є підготовка сучасних висококваліфікованих фахівців для рекреаційно-курортного і туристичного господарства України та для організацій, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

 

Портрет професорсько-викладацького колективу кафедри менеджменту складають: д.е.н., проф. Гудзь М.В.; к.ек.н.доц., Казачковська Г.В.; к.ек.н. доц., Леміш К.М.; к.ек.н., доц. Токаренко О.І.; ст. викл., к.е.н., ст. викл. Богаченко О.П.; магістр з менеджменту організацій Бабіна Н.І.; ст. викл., магістр з менеджменту організацій Швачко В.А.; к.ек.н., доц., Черемісіна Т.В.; ст. викл. Яланська О.В.; лаборант кафедри, магістр з менеджменту організацій, Копилова Г.С.
Цикл спеціальних та професійно-орієнтованих дисциплін представляє собою професійну підготовку, яка відбиває зміст спеціальностей: «Менеджмент організацій та адміністрування», і поглиблену підготовку за спеціалізацією «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» та «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності», що дозволяє здійснювати різні види професійної роботи випускників.

 

 

Сферою трудової діяльності випускників є: керівний апарат, планово-економічні, фінансові, маркетингові, аналітичні, рекламні та інші відділи і служби державних підприємств установ і організацій, акціонерних товариств і приватних фірм; готельні, курортні і туристичні підприємства, що функціонують як на регіональному, так і на національному рівнях, а також за кордоном. Випускники кафедри працюють в Японії, США, Великобританії, Іспанії, Бельгії, Тайланді, Індонезії, Чорногорії, Франції, Росії, в Україні (Києві, Ужгороді, Чернівцях, Полтаві, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Луганську, тощо).

 

  

 

 

Студенти кафедри проходять практику і стажування на базі рекреаційно-курортних і туристичних підприємств, оздоровчих закладів, готелів, пансіонатів, туристичних фірм та підприємств сфери зовнішньоекономічної діяльності Польщі, Греції, Туреччині, Росії, Україні.
Традицією кафедри стали походи по рідному краю, які окрім когнітивної (пізнавальною) значущості закладають основи етики спілкування з природою – головним туристським ресурсом. Незабутніми для студентів стали професійно-орієнтовані подорожі по Південному Берегу Криму, гірському району Бахчисараю, знайомство з готельним господарством Донецька, Запоріжжя, Одеси, Ялти, Севастополя, Маріуполя, тощо.
Людина влаштована так, що впродовж свого життя неодмінно повинна відпочивати, причому із задоволенням, тому що без відпочинку з позитивними емоціями жоден організм вижити не може. Саме тому жителі планети, незалежно від віку, статі, місця проживання, національності при фараонах, феодалах, капіталістах, фашистах, комуністах, демократах, відпочивали, відпочивають і відпочиватимуть….
У кожному часі в житті людства є елементи діяльності, яку так чи інакше можна віднести до туризму. Це дозволяє визначити туризм як вічно існуючу категорію діяльності, а перспективи кафедри менеджменту готельного, курортного і туристичного сервісу як життєстверджуючі.

E-mail: e-mail management.kaf@gmail.com