Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Перелік документів

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДО ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ «КРИМ- УКРАЇНА»  БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Документи подаються особисто в письмовій формі!!!

Документ, що посвідчує особу (оригінал та копія).

У разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на тимчасово окупованій території України, підтвердження факту проживання здійснюється на підставі документів, визначених в абзаці третьому частини сьомої статті 4 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”;

Документ про освіту.

За відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього Заявник подає довідку уповноваженого загальноосвітнього навчального закладу про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

За бажанням подається сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 або 2020 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 років.

Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (крім осіб, які закінчили навчальний заклад в рік вступу);

Чотири фотокартки розміром 3 х 4 см.

 

Увага! Ті абітурієнти з тимчасово окупованих територій, які навчаються дистанційно або екстерном протягом 2019-2020 н.р в школах на контрольованих територіях, для отримання державних документів про загальну середню освіту повинні здати ЗНО.