Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Гранти

*****************************************************************************************************************
“Компанія VENCON запустила конкурс на вручення грантових стипендій для учнів і студентів. Виграш буде розділений між трьома призовими місцями. За перше місце конкурсант отримає дванадцять тисяч гривень, за друге шість тисяч гривень, за третє три тисячі гривень. Ви також можете стати учасником цього конкурсу і поборотися за перше місце.
Цей грант створений з метою розвитку рівня екологічного виховання серед молодих людей нашої держави. Компанія VENCON вважає, що майбутнє перебувати в руках молодих людей. Хороший рівень екології забезпечує здоров’я нації, через якого люди щасливіші. Крім того, безпеку людей, підвищує їх плідність, що також має серйозну роль в життєзабезпеченні держави. Команда VENCON, що цей проект зробить свій внесок у розвиток екологічної культури серед молоді України. Деталі за умовами проведення гранту знайдеш на сторінці гранту.
Грант буде присуджений учасникам, які посіли виграшні місця.Переможці будуть визначатися незалежною суддівською колегією, співробітниками компанії. Кожен з них займається одним з ключових напрямків компанії, і знають багато про системи зволоження та очистки повітря; систем очистки води будь-якого рівня складності; водонагрівачів та водопостачання; енергоефективних системах вентиляції; кондиціонування та опалення. Незалежна суддівська колегія прочитає всі роботи, які відповідають вимогам і виберуть, які займуть призові місця. Перевага буде надаватися статтям, які будуть написані в обраній темі, та будуть містити наукові дані котрі відповідають дійсності.
Детальну інформацію про грант Ви можете прочитати сайті: https://vencon.ua/scholarship
***************************************************************************************************************

 

 

 

 

 

 

Соціальна програма Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в університеті.

Наразі відкрито 4 номінації:

27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

17 000 грн. –  https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@geospektr-7.com.ua)

35 000 грн. –  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

18 000 грн. – https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

Участь повністю безкоштовна. 

 

 

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP:

“ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ЗВО”

Отримай грант для талановитих студентів загальним обсягом у 18 000 грн (вісімнадцять тисяч гривень).

Хто може взяти участь?

Будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.

Що необхідно зробити?

Написати дослідження на тему інтернет-реклами.

Який дедлайн? 

10 серпня 2021 року.

Деталі про грант: 

https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

 

 

Ресурси для вивчення англійської мови

 1. https://entelechy.com.ua/
  На цьому сайті доступні цікаві тексти в оригіналі з озвученням і миттєвим українським перекладом з додатковими нотатками, граматика з тестами, матеріали для вдосконалення вимови і збагачення словникового запасу, а також багато корисних порад і найкращих ресурсів для самостійного навчання.

 

 1. https://www.bbc.co.uk/learningenglish
  Всеохоплюючий сайт, де ви знайдете безліч корисних матеріалів, зручно поділених за рівнями і тематикою. Основна увага приділяється збагаченню словникового запасу за рахунок новин і цікавих подкастів про все на світі. Також тут є багато граматичних уроків і матеріалів для роботи над вимовою.

 

 1. https://breakingnewsenglish.com/
  Чудовий сайт, де навчальним матеріалом є новини. Тут доступно більше 2 000 безкоштовних уроків, розділених за рівнями. До кожного уроку, крім тексту і аудіо, доступно багато інтерактивних вправ, флешкартки зі словами і цікаві ігри для вивчення лексики. Крім цього, є чудова функція диктанту, де треба вписати почуте речення, щоб вдосконалити письмові навички.

 

 1. https://www.engvid.com/
  Багато цікавих відео-уроків, поділених за тематикою і мовними аспектами, зокрема граматичні, лексичні, для вдосконалення вимови, а також корисні поради для вивчення англійської самостійно і для підготовки до міжнародних екзаменів.

 

 1. https://learningenglish.voanews.com/
  Дуже цікавий американський сайт з різноманітними матеріалами. Зокрема, тут багато цікавих текстів про США і новин, а також граматичних і лексичних нотаток. Все підібрано за рівнями і темами. Є також один відео-курс, який допоможе опанувати базову англійську лексику.

За матеріалом

https://cutt.ly/goCpSXr