Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Гранти

 

 

 

Назва програми/гранту Місце проведення Академічний напрям Дедлайн Електронне посилання
1.  Стипендії на навчання на рівні аспірантури. Розмір стипендії 1000 євро в рік. Metropolitan University (Угорщина, Будапешт). Різні напрями 30.11.2020 https://cutt.ly/7oCrdcS
2. Розпочато прийом заявок на участь у науковому форумі “Революція Гідності: на шляху до історії” Україна Історія 15.09.2020 https://cutt.ly/boCuDUj

 

Соціальна програма Scholarship.

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в університеті.

Наразі відкрито 4 номінації:

27 000 грн. –  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

17 000 грн. –  https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@geospektr-7.com.ua)

35 000 грн. –  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

18 000 грн. – https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

Участь повністю безкоштовна. 

 

 

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP:

“ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ЗВО”

Отримай грант для талановитих студентів загальним обсягом у 18 000 грн (вісімнадцять тисяч гривень).

Хто може взяти участь?

Будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.

Що необхідно зробити?

Написати дослідження на тему інтернет-реклами.

Який дедлайн? 

10 серпня 2021 року.

Деталі про грант: 

https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

 

 

Освітній проект “Кращі – з Укртелекомом”

Тривалість: 7 тижнів

Старт: Жовтень 2020

Формат: Дистанційний

Освітній проект “Кращі – з Укртелекомом” – це навчання з бізнес-тренерами компанії, зустрічі з експертами та ТОП-менеджерами, досвід роботи в команді над проектом та ще багато цікавого.

А головне, після завершення проекту, найкращі студенти отримають можливість пройти оплачуване стажування від 1 до 6 місяців в Укртелеком.

 

 

Ресурси для вивчення англійської мови

 1. https://entelechy.com.ua/
  На цьому сайті доступні цікаві тексти в оригіналі з озвученням і миттєвим українським перекладом з додатковими нотатками, граматика з тестами, матеріали для вдосконалення вимови і збагачення словникового запасу, а також багато корисних порад і найкращих ресурсів для самостійного навчання.

 

 1. https://www.bbc.co.uk/learningenglish
  Всеохоплюючий сайт, де ви знайдете безліч корисних матеріалів, зручно поділених за рівнями і тематикою. Основна увага приділяється збагаченню словникового запасу за рахунок новин і цікавих подкастів про все на світі. Також тут є багато граматичних уроків і матеріалів для роботи над вимовою.

 

 1. https://breakingnewsenglish.com/
  Чудовий сайт, де навчальним матеріалом є новини. Тут доступно більше 2 000 безкоштовних уроків, розділених за рівнями. До кожного уроку, крім тексту і аудіо, доступно багато інтерактивних вправ, флешкартки зі словами і цікаві ігри для вивчення лексики. Крім цього, є чудова функція диктанту, де треба вписати почуте речення, щоб вдосконалити письмові навички.

 

 1. https://www.engvid.com/
  Багато цікавих відео-уроків, поділених за тематикою і мовними аспектами, зокрема граматичні, лексичні, для вдосконалення вимови, а також корисні поради для вивчення англійської самостійно і для підготовки до міжнародних екзаменів.

 

 1. https://learningenglish.voanews.com/
  Дуже цікавий американський сайт з різноманітними матеріалами. Зокрема, тут багато цікавих текстів про США і новин, а також граматичних і лексичних нотаток. Все підібрано за рівнями і темами. Є також один відео-курс, який допоможе опанувати базову англійську лексику.

За матеріалом

https://cutt.ly/goCpSXr