Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Події

Святкове засідання Ради молодих учених

У п’ятницю, 19 травня, відбулося святкове засідання Ради молодих учених БДПУ.

Голова Ради молодих учених Тетяна Нікішина виступила з презентацією наукової діяльності Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету за 2018 рік та окреслила пріоритетні напрями подальшої роботи.

На святкове засідання було запрошено кращих молодих науковців університету, студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з різних спеціальностей, Всеукраїнської студентської олімпіади з різних спеціальностей, Всеукраїнського турніру з історії, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, які отримали Подяки та Грамоти Ради молодих учених БДПУ.

Ми пишаємося своїми здобутками та маємо намір продовжувати популяризувати науку університету і гідно представляти її на українському та світовому рівні! Вітаємо всіх науковців із Днями науки та зичимо широких наукових горизонтів, відкритих творчих доріг та вітру позитивних змін!

  

За інформацією Ради молодих учених


Оновлення складу

Сьогодні, 4 жовтня, у конфернц-залі головного корпусу БДПУ відбулося засідання Ради молодих учених БДПУ ( http://bdpu.org/rmu/ ).

На порядку денному стояли питання: оновлення складу правління РМУ, затвердження плану роботи; підготовка до проведення Міжнародної конференції «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку».

До правління РМУ входять 19 делегатів від факультетів з числа молодих учених та студентів:

Сичікова Яна  – голова РМУ,

Степанюк Катерина – заступник РМУ,

Сизко Ганна – секретар РМУ;

Сердюк Наталія, Дресвянникова Анна, Онищенко Сергій, Бондаренко Вікторія, Самойленко Вадим,  Кравченко Юлія,  Соловйов Олександр, Мирошниченко Володимир, Каменський Дмитро, Якуніна Юлія, Тургенєва Анастасія, Сердюченко Антон, Денисова Анжеліка, Герасименко Юлія, Рула Наталія, Кіосов Дмитро.

Рада молодих учених (РМУ) Бердянського державного педагогічного університету є колегіальним, дорадчим і представницьким органом університету з питань молодих науковців. РМУ – це добровільне об’єднання молодих повноважних представників факультетів університету, що сприяє розвитку творчої наукової активності молодих учених.

Раду молодих учених БДПУ було створено у 2016 році. До складу правління РМУ входять 19 молодих науковців БДПУ – доценти, викладачі, асистенти, аспіранти, докторанти та студенти.

Молоді науковці БДПУ є організаторами та учасниками наукових заходів різних рівнів. Серед них – експерти Міністерства освіти та науки України з експертизи наукових держбюджетних проектів, переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів з різних галузей, стипендіати Президента України, Кабінету Міністрів України для молодих учених, Запорізької облради, облдержадміністрації тощо.

У своїй діяльності РМУ керується принципом верховенства наукової творчості та професійної етики вченого. Рада молодих учених БДПУ активно займається налагодженням та підтримкою професійних контактів і культурних зв’язків з науковими та молодіжними організаціями вітчизняних вищих навчальних закладів та наукових установ, а також закордонними колегами.

З метою популяризації науки Рада молодих учених активно висвітлює свою діяльність у засобах масової інформації та соціальних мережах. РМУ постійно проводить соціологічні дослідження для виявлення проблем молодих учених і пошуку шляхів їх вирішення; здійснює громадський контроль за дотриманням прав студентів, аспірантів, молодих учених.

Вітаємо членів правління Ради та бажаємо плідної і продуктивної роботи!

Рада молодих учених БДПУ