Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Події

Цифрові інструменти для студентів та викладачів ФДССО

23 жовтня відбулась презентація цифрових інструментів та можливостей для здобувачів вищої освіти та викладачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти у рамках плану діяльності Ради молодих учених факультету.

Розробником та спікером заходу був Антон Сердюченко (здобувач ІІ рівня ВО зі спеціальності «Соціальна робота», член ради молодих вчених ФДССО).

Зазначимо, що діджиталізація сьогодні є головним трендом розвитку освітніх систем майже в усіх країнах світу й охоплює всі рівні — від початкової освіти до магістрів та докторів наук. Наш університет теж перебуває в загальному тренді: оскільки матеріально-технічне забезпечення аудиторій дозволяє користуватися сучасними технологіями та спрощувати деякі організаційно-методичні аспекти роботи як викладачів так і студентів.

У рамках заходу за допомогою сучасної смарт-дошки Антон презентував цифрові можливості (сервіси, платформи та додатки), які можуть урізноманітнити процес навчання та викладання, як наприклад, сервіс для моментального збору відповідей і демонстрації їх на екрані, ресурс для створення цифрових розповідей, історій або казок, онлайн-розклад заходу з повною інформацією про спікерів, локації, час та необхідною інформацією.

Під час презентації Антон, для прикладу, продемонстрував створення фото для публікації в мережі Інтернет, а також залучав слухачів випробовувати деякі сервіси одразу на презентації для кращого їх розуміння.

Антон дякує декану факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Ларисі Казанцевій, завідуючій кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Катерині Петровській, доценту кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Тургенєвій та голові Ради молодих учених Анастасії Поповій за допомогу та підтримку в проведенні презентації.

 

Антон Сердюченко,
здобувач ІІ рівня ВО зі спеціальності «Соціальна робота»,

член ради молодих вчених ФДССО

 

Світлини з архіву кафедри

 

 


У НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З НОВИМ СКЛАДОМ ПРАВЛІННЯ

 

25 вересня ц.р., у конфернц-залі головного корпусу БДПУ відбулося засідання Ради молодих учених БДПУ.

На порядку денному розглядалися важливі питання: оновлення складу правління РМУ та затвердження плану роботи на новий навчальний рік.

Наразі до правління РМУ входять 19 делегатів від факультетів з числа молодих учених (доценти, викладачі, асистенти, аспіранти, докторанти), здобувачів вищої освіти та голови студентської ради. На засіданні було обрано такий склад правління Ради молодих учених:

Анастасія Попова (делегат від факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти) – голова РМУ,

Марія Шурденко (делегат від факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти) – заступник голови РМУ,

Світлана Панова (делегат від факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти) – секретар РМУ.

Рада молодих учених (РМУ) Бердянського державного педагогічного університету є колегіальним, дорадчим і представницьким органом університету з питань молодих науковців, який почав функціонувати з 2016 року. РМУ – це добровільне об’єднання молодих повноважних представників факультетів університету, що сприяє розвитку творчої наукової активності молодих учених.

Молоді науковці БДПУ є організаторами та учасниками наукових заходів різних рівнів. Серед них – переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів з різних галузей, стипендіати Президента України, Кабінету Міністрів України для молодих учених, Запорізької облради, облдержадміністрації тощо.

З метою популяризації науки Рада молодих учених активно проводить цікаві та корисні заходи для професорсько-викладацького складу університету; постійно проводить соціологічні дослідження для виявлення проблем молодих учених і пошуку шляхів їх вирішення; здійснює громадський контроль за дотриманням прав здобувачів вищої освіти, аспірантів, молодих учених, а також висвітлює свою діяльність у засобах масової інформації та соціальних мережах. РМУ

Вітаємо членів правління Ради та бажаємо плідної і продуктивної роботи!

 

Анастасія Попова,

голова РМУ БДПУ,

ст. викладач кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти ФДССО, к.пед.н


Святкове засідання Ради молодих учених

У п’ятницю, 19 травня, відбулося святкове засідання Ради молодих учених БДПУ.

Голова Ради молодих учених Тетяна Нікішина виступила з презентацією наукової діяльності Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету за 2018 рік та окреслила пріоритетні напрями подальшої роботи.

На святкове засідання було запрошено кращих молодих науковців університету, студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з різних спеціальностей, Всеукраїнської студентської олімпіади з різних спеціальностей, Всеукраїнського турніру з історії, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, які отримали Подяки та Грамоти Ради молодих учених БДПУ.

Ми пишаємося своїми здобутками та маємо намір продовжувати популяризувати науку університету і гідно представляти її на українському та світовому рівні! Вітаємо всіх науковців із Днями науки та зичимо широких наукових горизонтів, відкритих творчих доріг та вітру позитивних змін!

  

За інформацією Ради молодих учених


Оновлення складу

Сьогодні, 4 жовтня, у конфернц-залі головного корпусу БДПУ відбулося засідання Ради молодих учених БДПУ ( http://bdpu.org/rmu/ ).

На порядку денному стояли питання: оновлення складу правління РМУ, затвердження плану роботи; підготовка до проведення Міжнародної конференції «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку».

До правління РМУ входять 19 делегатів від факультетів з числа молодих учених та студентів:

Сичікова Яна  – голова РМУ,

Степанюк Катерина – заступник РМУ,

Сизко Ганна – секретар РМУ;

Сердюк Наталія, Дресвянникова Анна, Онищенко Сергій, Бондаренко Вікторія, Самойленко Вадим,  Кравченко Юлія,  Соловйов Олександр, Мирошниченко Володимир, Каменський Дмитро, Якуніна Юлія, Тургенєва Анастасія, Сердюченко Антон, Денисова Анжеліка, Герасименко Юлія, Рула Наталія, Кіосов Дмитро.

Рада молодих учених (РМУ) Бердянського державного педагогічного університету є колегіальним, дорадчим і представницьким органом університету з питань молодих науковців. РМУ – це добровільне об’єднання молодих повноважних представників факультетів університету, що сприяє розвитку творчої наукової активності молодих учених.

Раду молодих учених БДПУ було створено у 2016 році. До складу правління РМУ входять 19 молодих науковців БДПУ – доценти, викладачі, асистенти, аспіранти, докторанти та студенти.

Молоді науковці БДПУ є організаторами та учасниками наукових заходів різних рівнів. Серед них – експерти Міністерства освіти та науки України з експертизи наукових держбюджетних проектів, переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів з різних галузей, стипендіати Президента України, Кабінету Міністрів України для молодих учених, Запорізької облради, облдержадміністрації тощо.

У своїй діяльності РМУ керується принципом верховенства наукової творчості та професійної етики вченого. Рада молодих учених БДПУ активно займається налагодженням та підтримкою професійних контактів і культурних зв’язків з науковими та молодіжними організаціями вітчизняних вищих навчальних закладів та наукових установ, а також закордонними колегами.

З метою популяризації науки Рада молодих учених активно висвітлює свою діяльність у засобах масової інформації та соціальних мережах. РМУ постійно проводить соціологічні дослідження для виявлення проблем молодих учених і пошуку шляхів їх вирішення; здійснює громадський контроль за дотриманням прав студентів, аспірантів, молодих учених.

Вітаємо членів правління Ради та бажаємо плідної і продуктивної роботи!

Рада молодих учених БДПУ