Сторінку /scientific_published/ukr_lit_2008/Zarva не знайдено
Новини

Всі записи за рік: 2015

День відкритих дверей в БДПУ

Сьогодні, 23-го травня, Бердянський державний педагогічний університет знову проводив традиційну зустріч абітурієнтів з викладачами, науковцями, студентами всіх інститутів і факультетів – своєрідний сімейний День відкритих дверей.

Бурхливі хвилі задоволення

Сьогодні, 22 травня, у Міському будинку культури ім. Т. Г. Шевченка відбувся звітний концерт народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен» (керівник – Олена Мартиненко) під назвою «Україна – це любов! Україна – це мир!».

Науковець нової формації

Життя не стоїть на місці… Одні приходять у цей світ, а інші його залишають. 1 грудня 2013 року закінчився земний шлях доктора педагогічних наук, професора Ірини Дмитрівни Звєрєвої.

IV Міжнародний науково-методичний семінар…

Сьогодні, 22-го травня, в конфнренц-залі БДПУ розпочав роботу IV Міжнародний науково-методичний семінар з болгарської мови, літератури, культури та історії.

Для розвитку організаційних та комунікативних навичок

У Навчальній психолого-консультативній лабораторії протягом двох тижнів зі студентами ІІ-ІІІ курсів БДПУ проводився тренінг з розвитку організаційних та комунікативних навичок

Плідне підґрунтя для обміну думками

Учора, 21 травня, у стінах нашої «альма матер» відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні германістика та романістика: мова в контексті культури», організована кафедрою іноземних мов і методики викладання Інституту філології та соціальних комунікацій.

Свято Вишиванки

День вишиванки — всеукраїнське свято. Воно зберігає споконвічні народні традиції. Кожного року в третій четвер травня на навчання та на роботу українці вбираються у Вишиванку. Бердянський державний педагогічний університет не стояв осторонь цього свята —…

З легкої руки Зої Петрівни

Ми уже повідомляли, що театральна студія кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури порадувала студентів та викладачів постановкою комедійної п’єси Оскара Вайльда «Як важливо бути серйозним».

Пам’яті Володимира Арабаджі

16-17 травня в міському палаці спорту проходив чемпіонат Запорізької області та 12-й традиційний турнір пам'яті депутата ВР ІІІ скликання Володимира Арабаджі з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи.


День відкритих дверей

Подяка

Оголошується конкурс!

Темпус 4

Презентація БДПУ

Події