Сторінку /scientific_published/ukr_lit_2008/Zarva не знайдено
Новини

Всі записи за рік: 2015

Квітучий Ужгород зібрав на олімпіаду всю Україну

У стінах Ужгородського національного університету 21–25 квітня ц. р. проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, який зібрав студентів-філологів з усіх куточків України.

Вшановуючи героїчну звитягу…

Сьогодні, 27-го квітня, в конференц-залі нашого університету проходив «круглий стіл», присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, ролі Українського народу у Другій світовій війні та перемозі антигітлерівської коаліції над нацизмом.

Стражденний син стражденника-народу

25 квітня 21-а група Інституту філології та соціальних комунікацій відвідала могилу видатного письменника, фольклориста, публіциста, палкого українського патріота Трохима Абрамовича Зіньківського (1861-1891).

Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «соціальна педагогіка»!

20-24 квітня 2015 р. у Запорізькому національному університеті відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «соціальна педагогіка».

Radio / СтудFM!

Музика має величезний вплив на інтелектуальні здібності та настрій людини. Саме тому, члени Студентської Ради БДПУ, піклуючись про мозкову діяльність студентів нашого вишу, створили радіо СтудFM!

Символом пам’яті – мак червоний

Починаючи з цього року, ми зі всією Європою будемо відзначати 8 травня як день пам’яті і примирення, віддаючи шану і ветеранам всіх фронтів, і учасникам українського визвольного руху, який був частиною загальноєвропейського явища, коли люди…

Вітаємо з дебютом на олімпійській ниві

22–24 квітня 2015 р. у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».

Голос віддайте за наших

Студентська Рада БДПУ бере активну учать у конкурсі «Найкращі соціальні проекти України». Завдяки голові наукового сектору Сергію Бандурову, ми мали змогу оприлюднити матеріали цього проекту, а також в черговий раз випробували нашу команду на єдність…


Подяка

Оголошується конкурс!

Темпус 4

Презентація БДПУ

Події