Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Cпортивний клуб

Фізична культура і спорт займають важливе місце в системі виховання й оздоровлення молоді в університеті. Організовує цю роботу факультет фізичного виховання під керівництвом професора, майстра спорту, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Олімпійського чемпіона Сергія Кушнірюка. Заняття з фізичного виховання проводять висококваліфіковані фахівці, серед яких – кандидати в майстри спорту, майстри спорту України, заслужені тренери України. Щорічно проходить спартакіада з 13 видів спорту,  організовуються туристичні походи для першокурсників, урочисто відзначаються День здоров’я, День олімпійського спорту тощо. На базі університету працюють 12 спортивних секцій.

Бердянський державний педагогічний університет славиться на міжнародній і вітчизняній спортивній арені своїми досягненнями з ушу, кікбоксингу, пауерліфтингу, баскетболу, волейболу тощо. Під керівництвом заслуженого тренера України, доцента Леоніда Котенджи розвивається школа пауерліфтингу, відома не лише в Україні, а й далеко за її межами. ЇЇ вихованці – неодноразові переможці й призери міжнародних і всеукраїнських змагань.

Серед студентів і випускників університету  – понад 15 майстрів спорту України, 10 майстрів спорту міжнародного класу, чемпіон Параолімпійських ігор з плавання Олександр Комаров, члени збірних команд України, що беруть участь у Чемпіонатах України та світу, Кубках Світу та Європи, Олімпійських та Параолімпійських іграх, здобувають призові місця і встановлюють рекорди України та світу.