0612891206

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Переможці олімпіад зі спортивного програмування

Учасники і переможці олімпіад зі спортивного програмування 2017 – 2019 роки, кафедра КТУНІ, науковий керівник Лаврик В.В.

2019 р.

13-та міжнародна олімпіада з програмування на Кубок академіка Іллі Несторовича Векуа

Вперше виступила команда від БДПУ в повністю міжнародній математичній складній олімпіаді по програмуванню з англійською мовою без обмеження віку, яка звичайно проводиться для учасників після закінчення участі в ACM ICPC.

Командний тур, 97 команд:

BSPU_RuntimeExeption, неповний склад, 80 місце

1. Буркут Марк
      2. Паценталюк Валерій

Індивідуальний тур, 124 учасників:

Міжнародна олімпіада з спортивного програмування ACM ICPC, 1 етап, Запоріжжя, ЗНТУ, 15-17 квітня 2019 р.

Вперше виступили 3 команди від БДПУ,  вийшли у 2-й тур, зайняли 2-ге командне місце і 1-ше місце серед педуніверситетів Запорізької області.

BSPU_Code_junkies, 2 місце серед 45 команд Запорізької області, 8 місце серед 123 команд півдня України

3. Бова, Ігорь.

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальних дисциплін “Інформатика» для студентів вищих навчальних закладів України, 2 етап, Харків, 16-18 квітня 2019 р., національний аерокосмічний університет ім. Жуковського (ХАІ).

1. Паценталюк Валерий, 20 місце серед 63.
      2. Буркут Марк, 23 місце.

Всеукраїнська студентська олімпіада з спеціальностей “Інформатика”, 2й етап, Харків, національний  технічний університет “Харківський політехнічний інститут” (ХПІ), 24-25 квітня 2019 р.

1. Заволока Євген, 3 місце серед 57.
      2. Меснянкін Володимир, 20 місце.

Бронзовий призер індивідуальної першості України з програмування Євген Заволока

22.05.2019 р.

2018 р.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), 1 етап, Запоріжжя, ЗНТУ, прийняли участь дві команди БДПУ.

BSPU_Code_junkies, 1 місце по Запорізькій області, 11 місце по півдню України

BSPU_RuntimeExeption 14, 40 місця

2. Саліонов Андрій
    3. Картащев Пилип

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), 2 етап, Миколаїв, прийняли участь дві команди БДПУ.

BSPU_Code_junkies 61 місце в загально українському рейтингу

BSPU_RuntimeExeption 104 місце

Фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (відбіркової олімпіади командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), Одеса, в якому прийняли участь дві команди БДПУ.

BSPU_Code_junkies, загальне 14 місце в фіналі, 2 місце серед ЗВО, 2 загальне місце серед педуніверситетів, 1 місце серед педуніверситетів фінала

1. Заволока Евгений
    2. Венецкий Дмитрий
    3. Меснянкин Владимир

BSPU_RuntimeExeption, загальне 44 місце в фіналі, 32 місце серед ЗВО, 5 загальне місце серед педуніверситетів, 4 місце серед педуніверситетів фінала

3. Захаров Валерий

2017 р.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування АСМ ІСРС), 1 тур, Запоріжжя, ЗНТУ, прийняли участь дві команди БДПУ. http://web.znu.edu.ua/acm/1742.eng.html

BSPU_Code_junkies, 8 місце по Запорізькій області, 20 місце з 135 команд півдня України