Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

ФФСК

Для факультету філології та соціальних комунікацій:

Дніпропетровська область, м. Кам’янське

Спеціальність: Середня освіта (Українська мова і література) – Вчитель української мови і літератури у заклад загальної середньої освіти № 15 (19,5 годин).

Спеціальність: Середня освіта (Українська мова і література) – Вчитель української мови і літератури у заклад загальної середньої освіти № 19 (1 ставка).

Спеціальність: Середня освіта (Українська мова і література) – Вчитель української мови і літератури у заклад загальної середньої освіти № 31 (9 годин).

Спеціальність: Середня освіта (Українська мова і література) – Вчитель української мови і літератури у заклад загальної середньої освіти № 25 (26  годин).

Спеціальність: Середня освіта (Мова і література (англійська)) – Вчитель англійської мови у заклад загальної середньої освіти № 28 (1 ставка).

Спеціальність: Середня освіта (Мова і література (англійська)) – Вчитель англійської мови у заклад загальної середньої освіти № 16 (20 годин).

Спеціальність: Середня освіта (Мова і література (англійська)) – Вчитель англійської мови у заклад загальної середньої освіти № 34 (31 година).

Спеціальність: Середня освіта (Мова і література (англійська)) – Вчитель англійської мови у заклад загальної середньої освіти № 24 (1 ставка).

Спеціальність: Середня освіта (Мова і література (англійська)) – Вчитель англійської мови у заклад загальної середньої освіти № 30 (1 ставка).